Panasonic’e TIPA’dan 3 ödül

Panasonic, dünya çapındaki en prestijli fotoğraf ve görüntüleme ödüllerinden TIPA 2013’te üç ödülün sahibi olduğunu duyurdu. Ödül alan ürünler; Panasonic Lumix GH3, Panasonic Lumix FT5 ve SDHC Altın, Gümüş ve Mavi seri hafıza kartları oldu.

iPhone ile çekilen makro fotoğraflar yarışıyor
Photokina 2014 Öne Çıkanlar!
ASUS, ücretsiz Adobe Creative Cloud hediye kampanyasını uzattı

Panasonic, dünya çapındaki en prestijli fotoğraf ve görüntüleme ödüllerinden TIPA 2013’te üç ödülün sahibi olduğunu duyurdu. Panasonic Lumix GH3 “En İyi Profesyonel Seviye Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi” ödülünü alırken, Panasonic Lumix FT5 ‘En İyi Dayanıklı Kompakt Fotoğraf Makinesi” ödülünün sahibi oldu. Panasonic’in SDHC Altın, Gümüş ve Mavi seri hafıza kartlarına da “En İyi Görüntü Depolama Ortamı” ödülü verildi.

GH3 H HS12035 slant - Panasonic’e TIPA’dan 3 ödül

Panasonic Lumix GH3

Fotoğrafçılığı ciddiye alan profesyonel kullanıcıların, taşınabilir bir değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi ile becerilerini bir sonraki seviyeye taşımasına imkan veren Panasonic Lumix GH3, TIPA’dan “En İyi Profesyonel Seviye Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi” ödülünün sahibi oldu. Panasonic’in Lumix GX1 fotoğraf makinesi de geçen yıl “En İyi Gelişmiş Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi” ödülünü almıştı.

Panasonic Lumix FT5

Hem sabit fotoğraf hem de video çekimlerinde olağanüstü sonuçlar arayan maceracı fotoğrafçıların tercihi Panasonic Lumix FT5, TIPA’dan “En İyi Dayanıklı Kompakt Fotoğraf Makinesi” ödülü ile döndü. 2011 yılında aynı kategoride ödülü alan ürün Panasonic Lumix FT3 olmuştu.

Panasonic SDHC Altın, Gümüş ve Mavi seri hafıza kartları

Panasonic’in kullanıcılara en değerli anlarını depolama imkânı tanıyan Altın, Gümüş ve Mavi seri SDHC hafıza kartları TIPA’da “En İyi Görüntü Depolama Ortamı” ödülünün sahibi oldu. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0