Klavyesi Ayrılabilir Ultrabook

Toshiba, iş dünyası profesyonellerinin notebook PC ve tableti bir arada kullanmaya yönelik artan taleplerini karşılamak üzere tasarlanan Portégé Z10t modelini duyurdu. Windows 8 Pro özellikli bu ince ayrılabilir bilgisayar, sağlam, kullanışlı ve güçlü bir Ultrabook modundan tek bir hareketle el yazısı ile kullanılabilen pratik ve sezgisel bir tablete dönüşebiliyor.

Archos’dan 250GB’lık Tablet
Taşınabilirlere sert koruma
Telefon, Tablet ve Netbook bir arada

Toshiba, iş dünyası profesyonellerinin notebook PC ve tableti bir arada kullanmaya yönelik artan taleplerini karşılamak üzere tasarlanan Portégé Z10t modelini duyurdu. Windows 8 Pro özellikli bu ince ayrılabilir bilgisayar, sağlam, kullanışlı ve güçlü bir Ultrabook modundan tek bir hareketle el yazısı ile kullanılabilen pratik ve sezgisel bir tablete dönüşebiliyor. Bu yeni cihaz, bilgisayarlarını kendi ihtiyaçlarına göre uyarlamak isteyen PC kullanıcılarına tam bir esneklik sağlarken, kullanıcıların iyi bildiği gibi Toshiba Portégé serisi taşınabilirlik, güvenilirlik ve sağlamlıkta yüksek standartlar sunuyor. Ayrıca Toshiba Easy Guard sayesinde kullanıcılar, sorunsuz bir bilgisayar deneyimi yaşayacaklarından emin olabiliyorlar. Portégé Z10t, süper ince yeni 11.6” Full HD yüksek parlaklıklı dokunmatik ekrana sahip.

Toshiba Z10t - Klavyesi Ayrılabilir Ultrabook

Portégé Z10t menü geçişlerinde ve veri girişinde pek çok kullanışlı yol sunuyor. Kullanıcılar notebook modunda iken dilerlerse kolayca fiziksel klavye ile veya dilerlerse dijital klavyeyi kullanarak yazı yazabiliyorlar. Diğer menüler arası geçiş işlemleri dokunmatik ekran veya multi-touch touchpad ile yapılabiliyor. Daha yüksek hassasiyet gerektiğinde ise, Accupoint özelliği en uygun seçenek haline geliyor. Portégé Z10t’un tablet özelliklerini kullanarak, tamamen etkileşimli on-parmak dokunmatik ekran sezgisel bir internet deneyimi sağlıyor. Daha da ötesi, opsiyonel olarak sunulan Digitizer Pen ile kullanıcılar tablet ekranında çizim taslakları yapabiliyor, imleci belirli bir alanda tam istedikleri noktaya getirebiliyor veya menüler arasında daha detaylı gezinti yapabiliyorlar. El yazısı tanıma özelliği ise ekran üzerinde el yazısı ile alınan notları düzenlenebilir dijital dokümanlara çevirerek büyük bir pratiklik sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0