Pilli kablosuz mobil tarayıcı

Üzerinde 4GB Eye-Fi kablosuz hafıza kartı ile gelen, şarj edilebilir pilleri ile 300 sayfaya kadar tarama yapabilen Xerox Mobil Tarayıcı; PC, Android, Mac, iPhone, iPad, iPod gibi cihazlara ve buluta (Cloud) kablosuz olarak doküman tarıyor.

Görselden görsel arama buluşu
Giyilebilir teknolojiler geliyor
Xerox PrintBack yazılımını ücretsiz sunuyor

Üzerinde 4GB Eye-Fi kablosuz hafıza kartı ile gelen, şarj edilebilir pilleri ile 300 sayfaya kadar tarama yapabilen Xerox Mobil Tarayıcı; PC, Android, Mac, iPhone, iPad, iPod gibi cihazlara ve buluta (Cloud) kablosuz olarak doküman tarıyor.

Xerox Mobil Tarayici - Pilli kablosuz mobil tarayıcı

Xerox, piyasaya sunduğu yeni Xerox Mobil Tarayıcı ile mobil çalışanlara önemli bir yenilik sunuyor. Xerox Mobil Tarayıcı, sadece 29 cm boyu, 6,9 cm eni, 5,08 cm derinliği, 680 gr ağırlığı ile küçük ebatlı ve çok hafif. Xerox Mobil Tarayıcı üzerinde yer alan mobil tarama yazılımı aracılığı ile taradığı dokümanları kablosuz olarak dizüstü bilgisayarlara, Tablet PC’lere ve akıllı telefonlara JPG ve/veya PDF formatına dönüştürerek gönderiyor. Xerox’un önceki sürüm mobil tarayıcısı, USB ara kablosu ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara tarama yapabiliyor iken yeni kablosuz Xerox Mobil Tarayıcı, internet bağlantısı olan her türlü teknolojik cihaza taradığı dokümanları transfer edebiliyor.

Xerox Mobil Tarayıcı; 10 saniyede bir A4 sayfa tarama hızı ile taradığı dokümanları PC, Android, Mac, iPhone, iPad, iPod touch ve buluta kablosuz olarak gönderiyor. Xerox Mobil Tarayıcı’nın kullanımı da oldukça basit: Güç düğmesine basılarak çalıştırılıyor, istenen dosya formatı seçiliyor (PDF ya da JPEG), siyah beyaz mı yoksa renkli tarama mı yapılacağı belirleniyor, taranacak doküman yerleştiriliyor ve tarama düğmesine basılıyor. Xerox Mobil Tarayıcı’nın üzerindeki patentli teknoloji “AutoLaunch” sayfayı algıladığı anda tarama işlemini başlatıyor.

Bir A4 kağıdı 10 saniyede tarayabilen Xerox Mobil Tarayıcı, 300 dpi çözünürlüğe sahip ve en küçük 5,08×5,08 cm ebatlarından 21,59×35,56 cm boyutlarına kadar olan  kağıt dokümanları tarayabiliyor. Geliştirilmesinde, dünyanın ilk kablosuz hafıza kartı Eye-Fi’nin yaratıcıları ile işbirliği yapılan Xerox Mobil Tarayıcı, 325 USD + KDV tavsiye edilen son tüketici fiyatı ile sunuluyor. Xerox Mobil Tarayıcı; 4GB Eye-Fi SD hafıza kartı, taşıma çantası, şarj edilebilir pili ve şarj aleti ile birlikte geliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0