Pirelli Takvimi’nin Kamera Arkası Görüntüleri

Pirelli Takvimi’nin Kamera Arkası Görüntüleri

Her yıl merakla beklenen Pirelli Takvimi, bu yıl ünlü ABD’li fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından hazırlandı. Dünyanın en merakla beklenen takvimi olan ve kısaca The Cal olarak adlandırılan Pirelli Takvimi’nin, 43’üncü baskısı için gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Olympus’un iki aynasız modelinde büyük kampanya
TIPA 2013 Ödülleri açıklandı
Samsung MENA Forum 2013

Zanaatkarlıkla en sofistike teknolojiler dünyanın en ünlü takviminin setinde bir araya geldi. Her yıl merakla beklenen Pirelli Takvimi, bu yıl ünlü ABD’li fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından hazırlandı. Bu yıl takvime, sadece güzellikleri ile değil kendi alanlarında başarılı çalışmaları ile öne çıkan ünlü Tenisçi Serena Williams, Japon Asıllı ABD’li sanatçı Yoko Ono, müzisyen Patti Smith, film yapımcısı Kathleen Kennedy, Rus Topmodel Natalia Vodianova gibi isimler poz verdi.

Backstage Pirelli The Cal 2016 - NYCDünyanın en merakla beklenen takvimi olan ve kısaca The Cal olarak adlandırılan Pirelli Takvimi’nin, 43’üncü baskısı için gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinin kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Dünyanın en farklı yerlerinde, özel bir ışık, ruh hali ve duygu arayarak, her zaman tüm formları, nüansları ve ruhuyla güzelliği ifade eden Pirelli Takvimi, bu yıl Amerikalı ünlü moda ve sanat fotoğrafçısı Annie Leibovitz tarafından hazırlandı.

p 1447317373_203_Natalia_VodianovaHer yıl dünyanın en başarılı fotoğrafçıları tarafından hazırlanan ve birbirinden çekici modellere yer veren Pirelli Takvimi, tarihinde ilk kez bu yıl sadece güzellikleri ile değil, sanat, müzik, spor ve iş dünyasında başarılarıyla öne çıkan kadınlara ev sahipliği yaptı.

p 1447317372_029_Yoko_OnoPirelli 2016 Takvimi için bu yıl, ünlü tenisçi Serena Williams, sanatçı Yoko Ono, müzisyen Patti Smith, Holywood film yapımcısı Kathleen Kennedy, dünyanın en etkili 25 genç kadınından biri seçilen blogger ve yayımcı Tevi Gavinson, ABD’li yazar ve komedyen Amy Schumer, Rus topmodel Natalia Vodianova, İranlı sanatçı Sihirin Neshrat’ın da aralarında bulunduğu 13 başarılı kadın kamera karşısına geçti.

p 1447317369_055_Shriin_Neshat

YORUMLAR

WORDPRESS: 0