Polaroid Cube Kamera

Polaroid’in küp şeklindeki aksiyon kamerası “Polaroid Cube” Türkiye’de de satışa sunuldu. Hayatın küçük anlarını anında yakalamak üzere tasarlanmış, ultra küçük ve hafif aksiyon kamerası, 2 metreye kadar su geçirmez özelliğiyle dikkat çekiyor.

Polaroid severlere
Polaroid’in Türkiye’deki Ticari ve Sanatsal Geçmişi
iPhone’la Polaroid baskı

Polaroid’in küp şeklindeki aksiyon kamerası “Polaroid Cube” Türkiye’de de satışa sunuldu. Hayatın küçük anlarını anında yakalamak üzere tasarlanmış, ultra küçük ve hafif aksiyon kamerası, 2 metreye kadar su geçirmez özelliğiyle dikkat çekiyor. Full HD görüntü kalitesine sahip ve 6 MP çözünürlüklü ürün, gezginlerin ve macera tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

Polaroid Cube2 - Polaroid Cube Kamera

İlk kez CES (Tüketici Elektronikleri Fuarı) 2014’te tanıtılan Polaroid Cube kameranın görüş açısı 124 dereceye kadar çıkabiliyor ve tek sarj ile 90 dakika boyunca sesli video çekebiliyor. Manyetik klipsleri sayesinde herhangi bir metal yüzeye tutturulabilen Cube, 32 GB ve üzeri mikro SD kart ile kayıtları rahatlıkla saklama imkanı veriyor. Su altında eğlenceli çekim yapmak isteyenlerin favorisi olan ürün aynı zamanda toza da dayanıklı.

USB kablosu ile görüntüleri bilgisayara hızlıca aktarabilen Polaroid Cube, siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 ayrı renk seçeneği ile sunuluyor. Pek çok aksesuarı bulunan ve sınırsız eğlence vadeden Polaroid Cube, Media Markt’ın 39 mağazasında 399 TL’den satışa sunuluyor.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0