Profoto’dan Yeni Yansıtıcılar

Profoto’dan Yeni Yansıtıcılar

Katlanabilir yansıtıcıların faydalarını size anlatmamıza gerek yok. Herkes bunların uygun fiyatlı, hafif, kullanımının da taşınmasının da kolay, "sanal" ışık kaynakları olduğunu bilir. Ama bilmediğiniz bir şey var. Şimdi bunları Profoto da üretiyor.

George Holz, Beyonce’u nasıl fotoğrafladı?
Işığın farkını bu videolarla keşfedin!
Alexia Sinclair’in Hayal Dünyası

Katlanabilir yansıtıcıların faydalarını size anlatmamıza gerek yok. Herkes bunların uygun fiyatlı, hafif, kullanımının da taşınmasının da kolay, "sanal" ışık kaynakları olduğunu bilir. Ama bilmediğiniz bir şey var. Şimdi bunları Profoto da üretiyor. Her şeyden önce sağlam ama katlanabilir kare gibi şekilli çelik çerçeveye ergonomik olarak yerleştirilmiş iki tutacak var. Bu da hem tutmayı hem de katlamayı çok kolaylaştırıyor. Sadece çerçeve değil, kumaş da yüksek kaliteli ve kalın malzemeden üretildiği için son derece dayanıklı ve yüksek performanslı.

Profoto Reflectors - Profoto’dan Yeni Yansıtıcılar

Profoto yansıtıcıların 10 farklı çeşidi var. Dört tür çift taraflı yansıtıcı Gümüş/Beyaz, Sarı/Gümüş/Beyaz, Altın/Beyaz, Mat Siyah/Beyaz ve bir de difüzör olarak kullanılabilecek geçirgen… Her biri iki değişik boyda mevcut, 80cm ve 120cm.

Profoto Frederico Martin bts 2 - Profoto’dan Yeni Yansıtıcılar

Fotoğrafçı Frederico Martins “Elle” dergisi için Portekiz’in Kanarya Adalarında yaptığı çekimlerde Profoto yansıtıcı kullandı.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0