Alexia Sinclair’in Hayal Dünyası

Alexia Sinclair’in Hayal Dünyası

Sınır tanımayan bir hayal gücüne sahip olan fotoğraf sanatçısı Alexia Sinclair, son projesinde alacakaranlığın büyüsünden ve alacakaranlığın insanda yarattığı "her şey mümkün" hissinden yola çıkmış.

George Holz, Beyonce’u nasıl fotoğrafladı?
Profoto’dan Yeni Yansıtıcılar
Işığın farkını bu videolarla keşfedin!

Görünen o ki, sanat fotoğrafçısı Alexia Sinclair'in sınır tanımayan bir hayal gücü var. Son projesinde alacakaranlığın büyüsünden ve alacakaranlığın insanda yarattığı "her şey mümkün" hissinden yola çıkmış. Peki, mitleri ve peri masallarını seviyorsanız ama gerçeklik oldukça sınırlıysa ne yaparsınız? Tabi ki kendi hayal dünyanızı yaratırsınız.
Profoto-Alexia-01

Fotoğraf: Alexia Sinclair

Eski bir fabl şatosu çekiminde Alexia setten kıyafetlere kadar her şeyi el emeğiyle hazırladı. Ve evet, gördükleriniz gerçek mantarlar. Onlar da elle toplandılar. Alexia macerasını şöyle tanımlıyor: "Ben her zaman sanat üretmek istedim, işte yaptığım bu." Ve ekliyor: "Zor olmasına gerek yok ama ben zor hale getiriyorum."

Profoto-Alexia-02

Fotoğraf: Alexia Sinclair

Videoyu izleyin ve Alexia'nın hayal dünyasını çarpıcı fotoğraf karelerine dönüştürmesine tanık olun. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0