Red Bull Illume Fotoğraf Yarışması

Red Bull Illume Fotoğraf Yarışması

Dünyanın dört bir yanından profesyonel ve amatör fotoğrafçılara açık Red Bull Illume başlıyor. Fotoğrafçılar, eserlerini dünyanın en büyük aksiyon ve macera sporları fotoğrafçılığı yarışması olan Red Bull Illume’de yarıştıracak.

Bilinmeyen Ara Güler
ASUS, “I Am ProArtist” Yarışması
Fotoğraf Dergisi hakkında birkaç önemli açıklama!

Red Bull Illume Fotoğraf Yarışması 2016 dünyanın en iyi aksiyon ve macera sporu fotoğraflarını sergilemeye hazırlanıyor.

Dünyanın dört bir yanından profesyonel ve amatör fotoğrafçılara açık Red Bull Illume başlıyor. Fotoğrafçılar, eserlerini dünyanın en büyük aksiyon ve macera sporları fotoğrafçılığı yarışması olan Red Bull Illume’de yarıştıracak. Bu yarışma en üstün ve yaratıcı fotoğrafları sergilerken, onları fotoğraflayan insanların tutkusunu, yaşam tarzını ve kültürünü gözler önüne serecek.

1449233248 RB Illume 2013 7 - Red Bull Illume Fotoğraf Yarışması11 kategoride başvuruya açık yarışmada mobil cihazlardan çekilen fotoğraflar için de bir kategori açıldı. Katılımcıların, her kategoriye beş fotoğraf gönderebilme hakkı olacak. Gönderilecek fotoğraflarda aksiyon, yaşam tarzı, sekans çekimleri gibi sınırlamalar olmayacak. Kategoriler hakkında detaylı bilgi redbullillume.com adresinde yer alıyor.

Yarışmadaki fotoğraflar uluslararası yayınların editörlerinden oluşan 50 kişilik bir jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri, en iyi fotoğraf dâhil 11 kategori galibinin eserleriyle birlikte toplam 55 finalist fotoğrafı belirleyecek. Finale kalan fotoğraflar 2016’nın sonbahar aylarında Red Bull Illume ödül töreninde açıklanacak. Kazanan fotoğrafçılar yarışma partnerlerinden çeşitli ödüller kazanacak ve fotoğrafları bu törenden sonra dünya çapında kültürel merkezleri dolaşarak sergilenecek.

1449233247 RB Illume 2013 1 - Red Bull Illume Fotoğraf YarışmasıYarışmanın başvuru aşaması 31 Mart 2016’da sona erecek. Jüri üyeleri, ödüller, kategoriler ve katılım ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi edinmek için redbullillume.com’u ziyaret edin.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0