OKI’nin Yeni Pro Serisi

OKI’nin sahip olduğu yüksek dijital grafik sanatları teknolojisi ile üretilen, profesyonel standartlara sahip yeni ‘Pro Serisi’ yazıcılar piyasaya sunuldu.

İnternet erişimli hepsi bir arada Pixma MG4150
Canon’dan G Serisi yeni yazıcılar
Epson SL-D700

OKI’nin sahip olduğu yüksek dijital grafik sanatları teknolojisi ile üretilen, profesyonel standartlara sahip yeni ‘Pro Serisi’ yazıcılar piyasaya sunuldu. Pro serisi grafik sanatları yazıcıları, teknolojileri ile kreatif sektörler ve dijital baskı merkezleri için fırsatlar yaratıyor, kişiye ve kuruma özel baskı çözümleri ile yeni gelir kaynakları yaratmanın önünü açıyor.

OKI_PR_GORSEL2Hesaplı ilk yatırım maliyeti ile küçük ve orta hacimli baskı ve grafik sanatları alanındaki kullanım için ideal özellikler taşıyan ‘Pro Series’, olağanüstü baskı kalitesi, daha hızlı baskı ve uygun sayfa başı maliyet ile dikkat çekiyor. Hızlı, verimli üretim yeteneklerini profesyonel kalitede dijital renkli baskı ile bir araya getiren Pro Series yelpazesi, müşterilerine daha fazlasını sunmayı hedefleyen kreatif işletmeler için çok uygun bir alternatif olma özelliğini taşıyor.

OKI’nin canlı dört ve beş renk teknolojileri ile yenilikçi baskı süreçlerinden oluşan yeni Pro Serisi, bir yandan kreatif baskının yeni bir düzeye çıkartılmasını sağlarken, diğer yandan da, dijital baskı merkezleri ve kreatif şirketlerin performanslarını yükseltmeleri için gerekli esnekliği sağlıyor.

Yeni Pro Series yazıcılar, kreatif tasarımlar üreten sektörlerin yanı sıra dijital baskı merkezleri, reklamcılık, tasarım ve diğer kreatif ajansların da aralarında yer aldığı hacimli baskı gereksinimlerine sahip kuruluşları hedef alıyor. Tasarrufa yardımcı olmak amacıyla tasarlanan yeni yazıcılar sahip oldukları yüksek kapasiteli sarf malzemeleri ile de kullanıcı müdahalesini en aza indirip, sayfa başı maliyetin düşürülmesine de katkıda bulunuyor.

Yeni Pro Serisi’nin piyasaya sürülen ilk modelleri, Pro9431, Pro9541 ve Pro9542 A3 renkli yazıcılar oldu. Pro9431, dakikada 50 sayfaya ulaşan yüksek baskı hızlarını, mükemmel dört renkli yüksek çözünürlüklü CMYK baskıyı, ödüllü dijital LED teknolojisi ve ProQ çok seviyeli teknolojisi ile bir araya getiriyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0