Telefondan kolay baskı

HP, stile ve her yerden bağlantı kurmaya önem veren tüketicilere yönelik yeni nesil DeskJet All-in-One (AiO) yazıcısını gün yüzüne çıkardı. HP DeskJet 3775 ve 3785 kendi sınıflarındaki diğer tüm inkjet all-in-one yazıcıların yarısı kadar boyuta sahip.

İnceleme: Epson EcoTank L850
İnceleme: Epson EcoTank L7180
Cebe Sığan Fotoğraf Baskıları için Canon Zoemini

HP, stile ve her zaman, her yerden bağlantı kurmaya önem veren tüketicilere yönelik yeni nesil DeskJet All-in-One (AiO) yazıcısını gün yüzüne çıkardı. İnternetin ve sosyal ağların yaygınlaştığı son 20 yıl içerisinde doğan ve bu nedenle “dijital yerli” olarak adlandırılan kuşağın Facebook, Instagram ve diğer sosyal ağlar üzerinden baskı alma ihtiyaçlarına yönelik olarak yeniden tasarlanan HP DeskJet 3775 ve 3785 beyaz ve su yeşili renk seçenekleriyle kendi sınıflarındaki diğer tüm inkjet all-in-one yazıcıların yarısı kadar boyuta sahip olmalarına rağmen dayanıklı baskı, tarama ve kopyalama becerilerini kolay mobil kurulum ve özelliklerle bir araya getiriyorlar.

hp_deskjet_3785HP ayrıca tüm dünyadaki tüketicilere, dünyanın en küçük ev tipi yazıcısından dünyanın en büyük baskı makinelerine kadar, en geniş dijital baskı çözümleri portföyünü sunarak fotoğraflar ve belgelerden paketleme ve yapı malzemelerine kadar basılı ürünlerin her çeşidine ulaşma imkânı tanıyor.

Telefondan kolay baskı

HP All-in-One Remote ve OS çözümleri sayesinde mobil bir cihaza yazıcı kurup baskı almak her zamankinden daha kolay oluyor. Ücretsiz uygulama kullanıcılara baskı ve kopyalama gibi kilit öneme sahip işlevleri Apple, Android and Windows cihazlarının da aralarında bulunduğu çoğu akıllı telefon ve tabletten gerçekleştirme imkânı tanıyor. Kullanıcılar Wi-Fi Direct kullanarak mobil cihazlarından anında baskı almaya başlayabiliyor ve yazıcılarına herhangi bir ağa gereksinim olmadan erişebiliyor.

Ücretsiz HP Social Media Snapshots ile kullanıcılar Facebook, Instagram ve Flickr gibi sosyal ağlar üzerinde fotoğraf tasarlayabilir, paylaşabilir ve basabilirler. Aynı işlemi doğrudan telefonun fotoğraflar klasöründen de gerçekleştirebilirler. HP ayrıca, Social Media Snapshots uygulamasına uygun olarak tasarlanan, eğlenceli 4×5 yapışkan fotoğraf kağıdını kullanabilir yatak odalarını, dolaplarını süsleyebilir ya da tasarladıkları fotoğrafları sevdikleriyle paylaşabilirler. Facebook Messenger kullanıcıları HP Printbot kullanarak bir Facebook Messenger diyaloğundaki içeriği kolaylıkla basabiliyorlar. Tüm bunlara ek olarak bot, kullanıcıların yazıcı eklemelerini, yazıcının hafızasından baskı almayı ve sarf malzeme siparişi vermelerini sağlayarak fotoğraf ve belge basımı deneyimini kolaylaştırıyor.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: KDV dahil 77 USD.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0