Epson tanklı yazıcıların yeni modelleri

Epson geliştirdiği tanklı yazıcıların yeni modellerini tüketicinin beğenisine sundu. Mevcut modeller ek özelliklerle geliştirilirken, lazer yazıcı kullanıcılarının sarf malzeme maliyetlerini minimuma indirecek yeni seri M100, M105 ve M200 de Epson tanklı yazıcı ailesindeki yerini aldı.

Epson’un ultra slim projektörü EB-1776W
Tekstilde sorunsuz baskı çözümü
Epson EB-Z10000 ile seyir keyfi

Epson geliştirdiği tanklı yazıcıların yeni modellerini tüketicinin beğenisine sundu. Mevcut modeller ek özelliklerle geliştirilirken, lazer yazıcı kullanıcılarının sarf malzeme maliyetlerini minimuma indirecek yeni seri M100, M105 ve M200 de Epson tanklı yazıcı ailesindeki yerini aldı. Segment dahilinde bulunan L110, L210, L300, L355 ve L550 baskı hızı, kapladığı alan ve Wi-Fi teknolojisi ile hayatı kolaylaştırırken, baskı maliyetlerini de minimumda tutmaya devam ediyor.

Fotoğraf yazıcısı L800 ile birlikte yeni modellerle dokuz ürünlük portföye ulaşan Epson Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli yazıcılar; bünyelerine entegre ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankları ile kullanıcıya sayfa başına çok düşük maliyet sunmak için tasarlandı. Epson garantisi altında olan bu yazıcılar, yüksek adette baskı ihtiyacı duyan tüm küçük-orta ve büyük işletmeler düşünülerek geliştirildi.

EPSON L550 2 - Epson tanklı yazıcıların yeni modelleri

Hepsi bir arada, Wi-Fi bağlantılı, minimum baskı maliyetli yazıcı: L550

Epson L550 kablosuz, 4’ü bir arada, networke bağlanabilen yeni bir model. Baskı, tarama, fotokopi ve faks özelliklerine sahip L550 ayrıca ADF, iki satır LCD ekran ve Ethernet bağlantısı da sunuyor. Teslimde iki şişe ekstra 70 ml’lik siyah mürekkep ile gelen ürün dakikada dokuz sayfaya kadar yüksek baskı hızıyla ofislerin verimliliğini yükseltirken maliyetleri de minimize ediyor. Epson iPrint ofis içinde akıllı telefon ve tablet bilgisayardan kablosuz olarak baskı almanızı sağlarken, L550 yeni çoklu kopyalama işlevi ile² bir sayfayı tek seferde 99 adete kadar basabiliyor. EPSON tanklı yazıcılar üst segment dahilinde tüketicinin beğenisine sunulan diğer ürünler ise; L110-L210-L300 ve L355. Tümü bir önceki modellere göre daha az yer kaplıyor ve dakikada baskı da çok daha hızlı…

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0