Samsung EX2F

Samsung EX2F

Samsung Electronics, EX2F Smart fotoğraf makinesini satışa sundu. EX2F, profesyonel kullanıcıların, her zaman yanlarında taşımak istedikleri bir fotoğraf makinesi niteliği taşıyor.

Canon PowerShot SX500 IS / SX160 IS
DJI Phantom 3 duyuruldu
Bu kamerayla Youtube’da canlı yayın yapabilirsiniz

Samsung EX2F’nin f/1.4 diyafram açıklığı ile karanlık ortamlarda bile flaş kullanmadan yüksek kalitede fotoğraflar çekilebiliyor.  
main EX2F - Samsung EX2FSamsung Electronics, EX2F Smart fotoğraf makinesini satışa sundu. EX2F, profesyonel kullanıcıların, her zaman yanlarında taşımak istedikleri bir fotoğraf makinesi niteliği taşıyor. En karanlık ortamlarda bile flaşsız çekime olanak tanıyan EX2F’nin f/1.4 diyaframı sayesinde, çocuğunuz uyurken de onu rahatsız etmeden maksimum kalitede ve aydınlık fotoğraflar çekmenin tadını çıkarabilirsiniz.    

EX2F back - Samsung EX2F

EX2F, yüksek görüntü ve video kalitesinin yanı sıra, Wi-Fi özelliği sayesinde uzaktan görüntü kaydetme ve paylaşma avantajı sunuyor. Sağlam, ancak hafif gövdesi ve tam Manuel Kontrol moduyla EX2F, spontane ve zarif fotoğraflar çekmek için, daha kolay taşınabilen bir cihaz arayan DSLR sahiplerinin yanı sıra, kompakt fotoğraf makinelerinin kalitesini artırırken, kullanım ve taşıma kolaylığından taviz vermek istemeyen fotoğrafçılar için de ideal bir ürün.

EX2F top - Samsung EX2F

YORUMLAR

WORDPRESS: 0