SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C

Western Digital Corporation, yaptığı açıklamada SanDisk markasının mobil depolama çözümlerini yeni SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C flaş sürücü ile genişlettiğini duyurdu.

İnceleme: Sony 64GB SF-G Serisi UHS-II SDXC
4TB kapasiteli USB Bellek
WD My Passport Wireless Neden Gerekli?

Yeni SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C akıllı telefonlar ile yeni nesil USB-C cihazlar arasında sorunsuz içerik transferi sunuyor.

Product: SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C - left Type-C openWestern Digital Corporation, yaptığı açıklamada SanDisk markasının mobil depolama çözümlerini yeni SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C flaş sürücü ile genişlettiğini duyurdu. Uç tarafı içeri sokulabilen tasarıma sahip yeni nesil sürücü, daha yüksek hız ve kapasite ile tüketicilere hızlı ve kolay bir şekilde depolama alanı sunarken akıllı telefonlar ile günümüzün USB-C cihazları arasında içeriklerin transferini mümkün hale getiriyor.

128GB’ye varan kapasiteye sahip yeni SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, her iki tarafı da kullanılabilen bir adet USB Type-C ve bir adet standart USB (Type-A) bağlantısı bulunduruyor. Sürücü, bu sayede kullanıcıların akıllı telefonları veya tabletlerinde kolaylıkla yer açmasını veya akıllı telefonları, tabletleri, bilgisayarları ve yeni nesil cihazları arasında dosya transferleri yapmasını sağlıyor. USB 3.1 performansı ile 150MB/s’ye2 varan hız sunan sürücü, kullanıcılara fotoğraflarını, videolarını ve dosyalarını bilgisayara taşıyacakları zaman olağanüstü bir hız sunuyor.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0