Samsung Pro Plus 128GB microSD

Samsung Electronics, PRO Plus serisinin en yeni ürünü olan PRO Plus 128 GB microSD’yi tanıttı. 128 GB microSD bellek kartı ile Samsung, müşterilere video, fotoğraf ve multimedya depolama ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek bellek seviyesini sağlıyor.

SanDisk 128GB’lık SDXC Kartı Duyurdu
Fotoğraflarınızın yedeği var mı?
ADATA HD830 Harici Disk

Samsung Electronics, PRO Plus serisinin en yeni ürünü olan PRO Plus 128 GB microSD’yi tanıttı.

1449646749_adapterPROplus128_001_Front_BlackBellek kartı hız performansında ‘yeni bir çıta belirleyen’ PRO Plus 128 GB microSD, MLC-bazlı bir çözüm için varolan en yüksek kapasiteyi sunuyor. PRO Plus serisinin bu yeni ürünü aynı zamanda aksiyon kameraları, insansız hava araçları, birinci sınıf akıllı telefonlar ve DSLR'ler kullanan ve gittikçe büyüyen müşteri tabanı için sorunsuz 4K kayıt ve oynatma ile yüksek hız ve depo alanı sunarak; gelişmiş multimedya bellek çözümlerinde yeni bir standart belirliyor.

128 GB microSD bellek kartının gelişi ile Samsung, müşterilere tüm video, fotoğraf ve multimedya depolama ihtiyaçlarını karşılayacak en yüksek bellek seviyesini sağlıyor. PRO Plus 128 GB bellek çözümü, sırasıyla 95 MB/sn ve 90 MB/sn'ye kadar çıkan okuma ve yazma hızlarını sunarken; UHS-I Hız Sınıfı 3 (U3) ve Sınıf 10'luk performans seviyelerine ulaşıyor.

2015'in başında duyurusu yapılan PRO Plus ailesinin en yeni üyesi olarak pazara sunulan PRO Plus 128 GB microSD; yeni gelişmekte olan ses ve görüntü alanındaki tüketici elektroniklerine özgü güvenlik, kapasite, performans ve çevre gerekliliklerini karşılamak üzere tasarlandı.

Profesyonel seviyede fotoğrafların depolanması ve aktarılması ile 4K UHD video kaydedilmesi ve oynatılması için gerekli teknoloji ile donatılan yeni PRO Plus 128 GB microSD sahip olduğu özellikleriyle; gelişmiş akıllı telefonlar ile tabletlerde kullanım için ideal. PRO Plus 128 GB microSD, aksiyon kameralarında bellek kartını değiştirmeye gerek kalmadan yaklaşık dört saatlik 4K UHD video veya 16 saat 20 dakikalık Full HD video kaydı yapabiliyor. Buna ek olarak, kullanıcı ayarlarına ve yapılandırmalarına bağlı olarak maksimum 10.940 fotoğraf ve 30.940 MP3 şarkı saklayabiliyor. 

OEM markası bağımsız, microSD yuvası olan tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanan PRO Plus 128 GB microSD, suya (ICE 529IPX7), ısıya, X ışınlarına, mıknatısa ve darbelere karşı dayanıklılık ve koruma gibi yükseltilmiş Samsung 5 koruma özellikleri ile donatıldı.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0