SanDisk 128GB microSDXC

SanDisk, 128GB ile dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı olarak yeni SanDisk Ultra microSDXC UHS-I bellek kartını duyurdu. SanDisk’in yüksek performanslı 128GB SanDisk Ultra microSDXC bellek kartı, kullanıcıların kendi cihazları ile etkileşim yolunu yeniden şekillendirecek.

Fotoğraflarınızı Yedekleyin, Veri Kaybını Önleyin!
Iomega StorCenter ix2-200 2TB
SD Kartlardaki Fotoğraf ve Videoları Kaybetmemeniz için 7 Öneri

SanDisk, 128GB ile dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı olarak yeni SanDisk Ultra microSDXC UHS-I bellek kartını duyurdu. Bir tırnak boyutundan daha küçük olan yeni SanDisk Ultra microSDXC kartı, kullanıcıların tek bir taşınabilir kartta binlerce şarkı ile fotoğraf ve saatlerce süren video görüntüleri yakalamalarını mümkün kılarak tüketicilerin kendi telefon ve tabletlerini depolama sınırlaması sıkıntısı yokmuşçasına kullanmalarını sağlıyor.

sandisk-128gb

SanDisk’in yüksek performanslı 128GB SanDisk Ultra microSDXC bellek kartı, kullanıcıların kendi cihazları ile etkileşim yolunu yeniden şekillendirecek. Şimdiye kadar tüketiciler, cihaz belleklerinin tek bir yerde yeteri kadar veri tutmaya elverişli olmamasından dolayı, sahip oldukları içerikleri birden çok ürün arasında dağıtmak zorunda kalmışlardı. 128GB'lık bu microSD kart, kullanıcılarının kişisel veri arşivlerine hızlı, güvenli ve güvenilir erişim sağlamalarına olanak tanıyarak taşınabilir depolama seçenekleri tercihinde popüler hale gelecek.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0