WD’den Hızlı ve Mobil Depolama

WD, depolama işlemini kolaylaştırmak ve My Passport AV- TV’yi USB’den kaydetme özelliği ile televizyona bağlayarak yüzlerce saat TV eğlencesi yaşatmak için tasarlanan, yüksek performanslı, kompakt medya sürücüsü My Passport AV-TV’yi piyasaya sürdü.

Fotoğrafçılar için depolama çözümleri
Dünyanın En Hızlı 4TB Hibrid Sürücüsü
‘Fotoğrafçılar için depolama çözümleri’ Seminerleri

Yeni My Passport AV- TV Sabit Sürücüler, Yüksek Kalitede Çekimler ve Yüzlerce Saat Eğlence Görüntülemesi için Kayıt Yapabilen Televizyonlarda Tak- Çalıştır Sistemiyle Kullanılıyor.

wdmy - WD’den Hızlı ve Mobil Depolama

WD, depolama işlemini kolaylaştırmak ve My Passport AV- TV’yi USB’den kaydetme özelliği ile televizyona bağlayarak yüzlerce saat TV eğlencesi yaşatmak için tasarlanan, yüksek performanslı, kompakt medya sürücüsü My Passport AV-TV’yi piyasaya sürdü.

My Passport AV – TV daha rahat kurulum için tak- çalıştır kolaylığını sunmakta ve 500 GB ile 1 TB’lık kapasitelerde bulunmaktadır. My Passport AV – TV yüksek hızda hata onarım kabiliyeti ve sürekli akış komut destekli, hatasız kaydetme ve kaydedilen içeriğin düzgün oynatımını sağlayan AV uygulamaları için düzenlenmiştir. Ayrıca, My Passport AV- TV daha az güç kullanarak elektronik cihazlarla dolu bir ev eğlence merkezinde bile soğuk kalabilmektedir.

Sürücünün yüksek hızlı USB 3.0 bağlantısı, My Passport AV – TV’lerini ikili tuner’i olan televizyonlara bağlayan kullanıcılar için, çoklu HD akışları olan cihazlara depolama yapmayı kolaylaştırmak amacıyla, kayıt yapabilen televizyonlarda çalışır. Bu, müşterilere iki farklı kanaldan aynı anda kayıt depolaması yapabilmeyi ya da önceden kaydedilmiş bir programı seyrederken, eş zamanlı olarak canlı bir programı kaydedebilmeyi sağlar.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0