Kişisel Bulut Çözümünüzü Oluşturun

Kişisel Bulut Çözümünüzü Oluşturun

Fotoğraf arşivinizin depolama ve yedeklemesi için kişisel ve merkezi bir yapılandırma kurmak güvenilir bir çözüm sunar. WD My Cloud gibi bulut sistemleri ile verilerinizin her an nerede olduğunu bilir ve kontrolü tamamen siz sağlarsınız.

WD’den Hızlı ve Mobil Depolama
WD’den portatif depolama sürücüsü
WD’den iki yuvalı kişisel bulut depolama

Dijitalleşme ve gelişen teknolojiyle beraber, depolama ve yedekleme fotoğrafçılığın en önemli ihtiyaçlarından biri haline geliyor. Depolama ve yedeklemenin püf noktalarına dikkat ederek, arşiviniz için güvenilir ve etkin bir çözüm oluşturabilirsiniz.

Dijital fotoğrafçılıkla beraber, depolama ve yedekleme çözümleri fotoğrafçılıkta büyük değişimlere yol açıyor. Günümüzde fotoğraf arşivinin depolanması, yedeklenmesi ve etkin kullanımı giderek önem kazanıyor.

wdcloud1 - Kişisel Bulut Çözümünüzü OluşturunDijital fotoğrafçılık, çekilen fotoğraf sayısında olağanüstü bir artış sağladı. Gündelik hayatın her anını kayıt altına almak artık mümkün. Bu sayede kişisel kullanım veya profesyonel amaçlı çekilen fotoğrafların saklanması giderek önemli bir ihtiyaç haline geliyor. Bunun dışında, yeni teknolojiler çözünürlükte de büyük bir artış sağlıyor. Yüksek sayıda fotoğraf ve artan çözünürlük seviyeleri, geniş depolama alanlarını zorunlu kılıyor.

Depolama, Yedekleme ve Bulut Sistemi

Fotoğraf arşivinizin depolama ve yedeklemesi için kişisel ve merkezi bir yapılandırma kurmak güvenilir bir çözüm sunar. WD My Cloud gibi bulut sistemleri ile verilerinizin her an nerede olduğunu bilir ve kontrolü tamamen siz sağlarsınız. Bu sayede, verilerinizi riske atmamış olursunuz. Dahası, geniş kapasiteli bir depolama alanına sahip olmak için diğer bulut sistemleri gibi aylık ödeme yapmanız gerekmez.

WD My Cloud gibi ürünler, kendinize ait bir bulut oluşturmanızı, aynı zamanda geniş depolama alanlarına sahip olmanızı sağlayan eşsiz bir bulut sistemi sunar. Kendi kişisel bulutunuz ile verileriniz güvende ve kontrolünüz altında olur. Tüm bilgisayar, tablet, akıllı telefonlardan cihazınıza erişebilir; ihtiyacınız olan depolama alanına sahip olur ve verilerinizi yedeklemek, düzenlemek, paylaşmak için kendi merkezi depolama alanınızı yaratırsınız.

Veri güvenliğini sağlamak ve performans hedeflerini yakalamak, verilere her zaman her yerden erişim sağlayan yüksek performans teknolojileri gerektirir. WD My Cloud serisi, fotoğrafçıların farklı depolama ihtiyaçlarına yönelik, güvenilir ve merkezi depolama çözümleri sunar.

wdcloud2 - Kişisel Bulut Çözümünüzü OluşturunUzaktan erişim, ortam aktarımı ve geniş hacimli depolamayı bir araya getiren WD My Cloud pek çok özelliği ile avantaj sağlar:

Her Yerde Bol Bol Depolama: İhtiyacınıza göre farklı depolama seçeneklerini tercih edebilir, 8TB’a kadar geniş depolama kapasitelerinden faydalanabilirsiniz.

Güvenlik: Parola koruması sayesinde verilerinizi istenmeyen erişime karşı koruyabilirsiniz. Her bir kullanıcı için şahsi, parola korumalı klasörler oluşturabilirsiniz. Herkese açık veya özel bağlantı tercihi yapabilirsiniz.

Çok Aygıtlı Depolama: Tüm PC ve Mac bilgisayarlar, tablet ve akıllı telefonlarınızdan bulut belleği tecrübe edebilirsiniz.

Esnek Yedekleme Seçenekleri: PC kullanıcıları için WD SmartWare Pro, Mac kullanıcıları için ise Apple Time Machine ile uyumludur. Tüm bilgisayarlarınızı kolayca yedekleyebilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0