Sony Xperia Z3 +

Xperia Z3+’ın ana kamerasında, 20,7 MP’lik Exmor RS mobil görüntü sensörü, BIONZ mobil işlemci ve 25mm geniş açılığı G lens bulunuyor. Ayrıca “Superior Auto” özelliği ile Xperia Z3+ ilk defasında ve her defasında en iyi çekimi yapmanızı sağlıyor.

Çekim teknikleri uygulaması
Huawei Mate 20 Serisi tanıtıldı
Microsoft Display Dock

Sony Mobile, amiral gemisi Xperia Z3 serisine, şık ve zarif tasarımı ile dikkat çeken Xperia Z3+’ı ekledi. İnceliği (6,9 mm) ve hafifliğinin (144gr) yanı sıra kamera özellikleriyle beğeni toplayan Xperia Z3+, Xperia Z3 serisine yeni bir soluk getirecek. 20 MP’lik ana ve 5 MP’lik ön kamerası sayesinde düşük ışıkta bile kaliteli fotoğraf ve videolar yakalamanızı sağlayan Xperia Z3+, hızlı Qualcomm Snapdragon 810 sekiz çekirdekli 64 bit işlemcisi ve iki güne varan pil ömrü ile de fark yaratıyor.

Xperia_Z3_Plus_BakirRengi(4)Suya ve toza dayanıklılık (IP65/68) özellikleriyle her koşulda ideal kullanım sağlayan Xperia Z3+’ta gerçekleştirilen bir başka tasarım yeniliği ise kapaksız USB girişleri. Kapaksız USB girişleri sayesinde telefonunuzu şarj etmek artık çok kolay. Ayrıca manyetik şarj piminin de kaldırılmış olması, parlak metal çerçeve görüntüsü, yuvarlatılmış kenarları, temperlenmiş camı Xperia Z3+’ı daha pürüzsüz ve minimalist yaparak rahat tutuşu sağlıyor.

Xperia Z3+’ın ana kamerasında, 20,7 MP’lik Exmor RS mobil görüntü sensörü, BIONZ mobil işlemci ve 25mm geniş açılığı G lens bulunuyor. Ayrıca “Superior Auto” özelliği ile Xperia Z3+ ilk defasında ve her defasında en iyi çekimi yapmanızı sağlıyor. En uygun ayarı bularak mümkün olan en iyi fotoğrafı çeken bu özellik sayesinde, 52 farklı ortam otomatik olarak tanımlanarak ayar yapabiliyor. Yeni eklenen Gourmet Mod ise, yemeklerinizi en güzel görünümleriyle fotoğraflara yansıtabilmenize olanak sağlıyor.

Xperia Z3+'nın diğer özellikleri ve detaylı bilgi için: http://www.hangimodel.net/sony-xperia-z3-2/

Yeni Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0