Sony’den yeni projektör kamera

Sony’den yeni projektör kamera

Sony, gelmiş geçmiş en iyi görüntü kalitesi ve geliştirilmiş projeksiyon kapasitesine sahip yeni Handycam PJ790’ı piyasaya sürdü. Sinema deneyimini daha da üst düzeye taşıyan Sony Handycam HDR-PJ790 video kameranın dahili projeksiyon kapasitesi, 35 lümenlik yüksek kontrastlı projektör ile ciddi şekilde artırılıyor.

63x Optik Zoomlu Sony H400
Nikon Coolpix P310 ve P510
Samsung WB150F

Sony, gelmiş geçmiş en iyi görüntü kalitesi ve geliştirilmiş projeksiyon kapasitesine sahip yeni Handycam PJ790’ı piyasaya sürdü.

Sony HDR PJ790 3 - Sony’den yeni projektör kamera

Sinema deneyimini daha da üst düzeye taşıyan Sony Handycam HDR-PJ790 video kameranın dahili projeksiyon kapasitesi, 35 lümenlik yüksek kontrastlı projektör ile ciddi şekilde artırılıyor. Video kameranın dışa doğru açılabilen LCD paneline yerleştirilen kompakt LED tabanlı projektör, daha da net ve keskin görüntü kalitesi elde etmek için artırılan çözünürlüğü ile video ve fotoğrafları, her türlü düz yüzey üzerine 250 ekrana (100 inç) kadar ulaşan büyüklükte yansıtabiliyor. Yeni harici HDMI girişi sayesinde, kullanıcıların film, slayt gösterisi, internet sayfası, oyun gibi içerikleri uyumlu akıllı telefon, tablet veya kişisel bilgisayarından bağlanarak istediği anda herhangi bir duvar veya düz yüzeye yansıtabilmesine imkan veriyor. Modelde aynı zamanda zengin sesler elde etmek için yüksek hassasiyete sahip bir mikrofon ile gelişmiş bir ses işlemcisi de bulunuyor.

Hareket halindeyken çekim yapmaktan korkmayın

24,1MP çözünürlüğe sahip video kamera, bunların yanı sıra Balanced Optical SteadyShot görüntü sabitleme teknolojisi sayesinde hareket halinde yapılan çekimlerde de manuel kontrol sunarken, titremeyi de minimuma indiriyor. Exmor R CMOS Sensörü, kullanıcıların hareketin en ufak ayrıntısını dahi kaçırmaksızın eş zamanlı olarak fotoğraf ve video çekmesine imkan veriyor.

Sony Handycam PJ790 2 - Sony’den yeni projektör kamera

Son derece zengin 1920 x 1080/50p/25p Full HD video halinde kaydedilen kıymetli hatıralar, ikinci defa izlendiğinde daha da özel hale geliyor. Çok sayıdaki bağlanabilirlik seçeneği, sadece video kameranın, HDMI kablosu ile uyumlu bir HD TV’ye bağlanması sonucu görüntülerin büyük ekran üzerinde paylaşılmasına imkan veriyor.

Video kameradaki titremeleri büyük ölçüde telafi ederek bulanıklıkları ciddi şekilde azaltan Balanced Optical SteadyShot görüntü sabitleme özelliği bu sayede videolarınızın nefes kesici netlikte olmasını sağlıyor. Bu güçlü görüntü sabitleyici, görüntü sensörü de dahil olmak üzere tüm optik yolu kontrol eden seyyar bir lens kullanarak, çok sayıdaki zorlu durumda bulanıklığın olmadığı net görüntüler çekmeyi çok daha kolaylaştırıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0