Synology’den iki yeni ürün

Veri depolama alanında kullanıcı merkezli bir yaklaşım sunan Synology, KOBİ ve büyük ölçekli firmalara yönelik sağladığı çözümlerine yenilerini ekledi.

Fotoğrafçılara özel WD ürünleri Zoom İthalat’ta…
‘Fotoğrafçılar için depolama çözümleri’ Seminerleri
Fotoğrafçılar için depolama çözümleri

Veri depolama alanında kullanıcı merkezli bir yaklaşım sunan Synology, KOBİ ve büyük ölçekli firmalara yönelik sağladığı çözümlerine yenilerini ekledi. Synology, iş süreçlerine katma değer yaratan ürünleri sayesinde, büyük ölçekli özel şirketlerden kamuya, KOBİ’lerden bireysel kullanıcılara kadar geniş bir kitleye ulaşmaya devam ediyor.

Synology DS3615xs - Synology’den iki yeni ürün

Giderek artan verileri depolama ihtiyacı günümüzde büyük önem taşıyor. Verilerin sınıflandırılması, verimlilik sağlaması ve hızlı şekilde ulaşılarak kullanımı, kurumların iş süreçlerine doğrudan etki ediyor. Verilerini tek noktadan yüksek hızla kullanabilen firmalar, rekabet dünyasındaki konumlarını daha da sağlamlaştırıyorlar. Büyük ölçekli şirketlerden kamuya, KOBİ’lerden bireysel kullanıcılara kadar geniş bir yelpazeye çözümlerini ulaştıran Synology, pazara sunduğu yeni DiskStation DS2015xs ve DS3615xs ürünleri ile maliyet tasarrufu ve verimlilik yaratmaya devam ediyor.

Verilerinizi mekâna bağlı kalmadan yönetin

Giderek artan veri kullanımları, kullanıcılar için yeni çözümlerin oluşturulmasını gerekli kılıyor. Artan veri kullanımı ortamında, kullanıcıların en çok ihtiyaç duydukları konu, verilerin doğru konumlandırılması ve yönetimi oluyor. Verilerin esnek kullanımı, sınıflandırılması, hızlı ve yönetilebilir olması, kurumların iş süreçlerinden maliyetlerine kadar büyük oranlarda avantajlar sağlıyor.

Sayfalar

1 2

YORUMLAR

WORDPRESS: 0