Tamron 90mm Makro Yenilendi!

Tamron, yeni nesil 90mm makro objektifini geliştirdiğini duyurdu. Efsanevi objektif tamamen yenilenerek tasarlandı. Tamron yepyeni optik tasarımı ile efsanevi makro objektifi 90mm makro objektife VC (Titreşim engelleme mekanizması) ve USD (Ultrasonik sessiz sürücü) özelliklerini ekleyerek teknolojisini güncelledi.

Objektif Tipleri ve Kısaltmaları
Tamron’dan 5 milyon başarısı!
Tamron objektiflerle Kaş esintileri…

Optik üreticisi Tamron, full frame SLR fotoğraf makineleri için yeni nesil 90mm makro objektifini geliştirdiğini duyurdu. Efsanevi objektif tamamen yenilenerek tasarlandı. Tamron yepyeni optik tasarımı ile efsanevi makro objektifi 90mm makro objektife VC (Titreşim engelleme mekanizması) ve USD (Ultrasonik sessiz sürücü) özelliklerini ekleyerek teknolojisini güncelledi.

tamron90mm - Tamron 90mm Makro Yenilendi!

Modern optik tasarımı ve yuvarlak diyaframı sayesinde Tamron 90mm makro objektif, muhteşem efektler elde etme geleneğini sürdürüyor. İki adet XLD (Extra Low Dispersion-ekstra düşük dağılım) camları ve bir adet LD (Low Dispersion-düşük dağılım) elemanları sayesinde keskin görüntüler ve yüksek çözünürlük vererek, kromatik sapmaları azaltan 90mm, ayrıca neme dayanıklı yapısı ile de ön plana çıkıyor.

www.zoomithalat.com

 

Yeni Mesaj
Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0