Tamron Görüntü Ustaları

Tamron Görüntü Ustaları

Dünyanın en büyük objektif üreticilerinden Tamron’un Türkiye Distribütörü Zoom İthalat tarafından yeni bir deneyim programı açıklandı. “Tamron Görüntü Ustaları” adıyla duyurulan yeni programda üç deneyimli fotoğrafçı yer alıyor.

Manfrotto Sympla platformu
Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD
Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD G2

Dünyanın en büyük objektif üreticilerinden Tamron’un Türkiye Distribütörü Zoom İthalat tarafından yeni bir deneyim programı açıklandı.

logoorjkare - Tamron Görüntü UstalarıTamron Görüntü Ustaları” adıyla duyurulan yeni programda üç deneyimli fotoğrafçı yer alıyor. Uğurhan Betin, Ömer Serkan Bakır ve Caner Kasapoğlu Tamron’un profesyonel serideki değişik objektifleri ile farklı mekanlarda çekimler yaparak bunları sosyal medyada paylaşacak ve fotoğraf teknikleri konularında da bilgiler verecekler. Ayrıca test ettikleri objektiflerle ilgili görüşlerini web sitemizde de paylaşacaklar.

GU2 kare - Tamron Görüntü UstalarıTamron’un yüksek kaliteli ve performanslı objektifleri ile tüm diğer yeniliklerden haberdar olmak için Facebook sayfasını takip edebilirsiniz: www.facebook.com/tamronturkiye/

“Tamron Görüntü Ustaları” programında yer alan fotoğrafçıların Instagram hesapları:

Uğurhan Betin – @ugurhan

Ömer Serkan Bakır – @osbakir

Caner Kasapoğlu – @canerkasapoglu

YORUMLAR

WORDPRESS: 0