TV’den kayıt yapabilen harici disk

ADATA Choice HC500 model taşınabilir disk, akıllı TV’lere bağlanıp daha sonra izlenmek üzere istenen program ya da film kaydedilebiliyor. Aynı zamanda bulut destekli olan ürün ile her yerden dokümanlara ulaşmak mümkün.

SanDisk Ultra Dual USB
Kingston’dan Yeni USB Sürücü
Verbatim’den yeni SD kartlar

DataStar, ADATA’nın TV’den kayıt yapabilen, bulut destekli yeni harici diskini duyurdu. ADATA Choice HC500 model taşınabilir disk, akıllı TV’lere bağlanıp daha sonra izlenmek üzere istenen program ya da film kaydedilebiliyor. Aynı zamanda bulut destekli olan ürün ile her yerden dokümanlara ulaşmak mümkün.   

HC500-titaniumgolden

ADATA Choice HC500 model disk, hem akıllı TV’lere bağlanıp kayıt yapabiliyor hem de bulut desteği sayesinde her yerden diskteki dokümanlara ulaşabilme olanağı sunuyor. Sağlam ve çok şık metal bir kaplamaya sahip olan ADATA HC500, akıllı TV ya da PC’ye bağlanarak çok hızlı bir şekilde kayıt yapabiliyor. USB 3.0 desteği olan ürün, modern yaşamın getirdiği daha yüksek çözünürlüklü videoları da hızla kaydedebilmeyi sağlıyor. Akıllı TV’yi programlayarak daha sonra izlemek üzere sevilen bir programı, maçı ya da filmi ADATA HC500’e kaydetmek mümkün.

Özel fotoğraflar, dokümanlar güvenli ortamda

ADATA HC500’ü kişisel depolama ürünü olarak kullanıp, özel olarak geliştirilen bulut yazılımı ile her yerden güvenli bir şekilde bu dokümanlara ulaşmak mümkün. Windows, Mac OS, IOS ve Android destekli olan NTI Mist kişisel bulut yazılımı sayesinde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlardan istenilen yerden, istenilen zaman diskteki verilere –güvenli bir şekilde- ulaşılabiliyor.

ADATA HC500 ile veri yedeklemek de artık çok kolay. Windows uyumlu olan NTI Backup EZ sezgisel yazılımı sayesinde, tek bir parmak dokunuşu ile dokümanları bulutta yedeklemek mümkün. Üstelik disk, G Shock Sensor ile çarpma, düşme gibi durumlarda verileri koruyor.

Fiyatlar: (Tavsiye edilen satış fiyatlarıdır)

500GB – 55,99 USD+KDV

1TB – 71 USD+KDV

YORUMLAR

WORDPRESS: 0