Canon’dan 3 yeni sosyal yazıcı

Canon’dan 3 yeni sosyal yazıcı

Canon, kullanıcılarına kolay ve özgür kullanım ile çarpıcı baskılar alma fırsatını veriyor. Canon’un yeni hepsi bir arada fotoğraf yazıcıları ile akıllı cihazlara ve buluta kolayca bağlanılıyor.

Epson, Usain Bolt ile anlaştı!
Yüksek Kalitede ve Minimum Maliyetle Fotoğraf Basmanın Püf Noktaları
Epson WF-7515: Tek Başına Bir Ofis

Canon PIXMA MG7550, MG6650 ve MG5650, akıllı cihazlara ve buluta kolayca bağlanabilen yepyeni bir yazıcı serisi. Zamanın ihtiyaçlarına ayak uydurmak üzere, özellikle akıllı cihaz kullanıcıları için tasarlanan ve bağlantı seçeneklerini maksimuma çıkaran bu yazıcılar; kaliteli baskı, fotokopi ve tarama işlevlerini gelişmiş Wi-Fi, Ethernet ve bulut bağlantısıyla birleştiriyor.

MG7550 EUR BK lifestyle 04 - Canon’dan 3 yeni sosyal yazıcı

Canon, kullanıcılarına kolay ve özgür kullanım ile çarpıcı baskılar alma fırsatını veriyor. Canon’un yeni hepsi bir arada fotoğraf yazıcıları ile akıllı cihazlara ve buluta kolayca bağlanılıyor. Bu yazıcılar; kaliteli baskı, fotokopi ve tarama işlevlerini gelişmiş Wi-Fi, Ethernet ve bulut bağlantısıyla birleştiriyor. Böylece kullanıcılar artık PC'ler, Kablosuz LAN, PictBridge, fotoğraf makineleri, hafıza kartları, bulut ve akıllı cihazlar gibi her yerden ve her şekilde, hızlı ve kolay baskı almanın keyfini çıkarıyorlar. Bu yazıcılar, olağanüstü ayrıntılı profesyonel kalitede baskılar için ihtiyaç duyulan tüm teknolojiyi bir araya getiriyor. Aynı zamanda hızlılar da. Örneğin PIXMA MG7550 ile, 10×15 cm boyutlarında çerçevesiz bir fotoğraf yaklaşık 21 saniyede elinizde oluyor.

Bulut bağlantılı, akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu

Kullanıcılar bu yeni yazıcı ile, yazıcı ekranını kullanarak doğrudan buluttan baskı alma ve doğrudan buluta tarama imkanına kavuşuyor. Gelişmiş PIXMA Cloud Link sayesinde Facebook, Twitter ve çevrimiçi fotoğraf albümlerinden saniyeler içerisinde fotoğraf baskısı alınabilir; Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi bulut hizmetlerine belge baskı/tarama yapılabilir ve hatta taranmış dosyalar/görüntüler doğrudan e-posta üzerinden ekleyip gönderilebilir. Üstelik tüm bu işlemler için bir PC’ye ihtiyaç yok.

Akıllı telefonlar hazır olduğunda yazıcı da hazır oluyor. Akıllı telefona veya tablete Canon’un PIXMA/MAXIFY Printing Solutions uygulamasını indirmek yeterli. Bu uygulamayı kullanarak bulut hizmetlerine doğrudan erişilebilir. Hatta Wi-Fi veya internet üzerinden yazıcı durumu, kılavuzu veya gerçek zamanlı mürekkep seviyeleri bile kontrol edilebilir. Mobil bağlantı seçeneklerini tamamlamak ve özgür bağlantıyı mümkün kılmak için, Apple AirPrint ve Google Cloud Print desteği de mevcut.

MG7550 EUR ORG ambient 02 - Canon’dan 3 yeni sosyal yazıcı

Zahmetsiz dokunmatik kontrol

Renkli dokunmatik ekrana sahip geniş kullanım paneli sayesinde istenen fonksiyonun seçilmesi, görüntülerin önizlenmesi ve bulut hizmetlerinin kullanılması çok kolay.

Eğlenceli ve yaratıcı

Easy Photo Print+ özelliği kullanıcılara yaratıcılık imkanı sunuyor. Tablet, PC veya buluttaki görüntüler kullanılarak bu web tabanlı hizmet üzerinden kolayca tebrik kartları, fotoğraf kolajları ve bunlar gibi birçok şey tasarlanıp basılabiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0