Epson’dan 12 Renkli Geniş Format Fotoğraf Yazıcıları

Epson, sanatçılar ve profesyonel fotoğrafçılar için; yüzde 99 Pantone kapsamlı, geniş renk yelpazesi sunan iki yeni yazıcı tanıttı.

Epson’dan İki Yeni Geniş Format Yazıcı
Reçine mürekkepli geniş format yazıcı
Epson, 52 yıldır geniş formatla sektörleri büyütüyor

Epson, sanatçılar ve profesyonel fotoğrafçılar için; yüzde 99 Pantone kapsamlı, geniş renk yelpazesi sunan iki yeni yazıcı tanıttı. SureColor SC-P7500 (24 inç) ve SC-P9500 (44 inç).

Ürün yelpazesini sürekli yenileyerek genişleten Epson, geniş format yazıcı segmentinde sunduğu ilk 12 renkli iki yazıcısıyla birçok uygulamada yüksek kalite ve çok yönlülük sağlıyor. Epson SureColor SC-P7500 (24 inç) ve SC-P9500 (44 inç), profesyonel provalar için güvenilir bir çoğaltma ve yüksek hacimli üretim için hızlı verim sağladığından sanatçılar ve fotoğrafçılar için ideal. İki geniş formatlı yazıcı, hem siyah mürekkepleri aynı anda çıkaran hem de turuncu, yeşil ve mor içeren, kullanıcıya etkileyici bir renk doğruluğu sağlayan Epson’un K3 teknolojisi sayesinde, yine Epson’un yeni geliştirilen UltraChrome Pro12 mürekkep seti ile tamamlanıyor.

Epson SC P7500 - Epson’dan 12 Renkli Geniş Format Fotoğraf Yazıcıları

Sanatsal baskılar

Sanatını, özellikle en üst segment alıcıya sunmak isteyen fotoğrafçılar ve güzel sanatlar profesyonelleri yeni modellerle kusursuza yakın baskıya ulaşıyor.

Mürekkep yelpazesinde 12 renk setine ek olarak; Epson tarafından tasarlanan gelişmiş baskı kafaları, doğru nokta yerleşimini sağlamak ve hatalı baskıları ortadan kaldırmak üzere her renk için 800’e kadar nozül kullanır. 300 dpi çözünürlük ve 12 kanallı μTFP12 baskı kafası sayesinde yüksek hızlı üretim ile kalite bir araya gelir. Görüntüler aynı zamanda yumuşak tonlamalardan ve doğru doku reprodüksiyonundan da yararlanır. Daha çarpıcı ve etkileyici basılı görüntüler elde edilmesini sağlayan siyah geliştirme kaplama teknolojisi ile daha koyu siyahlar ortaya çıkar.

Gerçek yaratıcı özgürlüğe değer veren ve çok çeşitli ortamlara baskı yapma ihtiyacı duyanlar için SC-P7500 (24 inç) ve SCP9500 (44 inç) sanatsal baskı kağıtlarını, tuvalleri, fotoğraf kağıtlarını ve daha fazlasını destekler.

Epson SC P9500 - Epson’dan 12 Renkli Geniş Format Fotoğraf Yazıcıları

Prova baskıda endüstrinin standardı üst seviyeye taşınıyor

Renk hassasiyetinin önemli olduğu paketleme sektörü veya ön sözleşmeli matbaa işlerinde Epson, prova konusunda endüstri standardını bir üst seviyeye çıkarıyor. Renk ölçümü, kontrol ve düzeltme teknolojileri sayesinde kullanıcılar daha verimli şekilde ve daha güvenle çalışabilecek. Yüzde 99 Pantone kapsamlı sunulan iki yeni modelde, isteğe bağlı spektrofotometre ( SpectroProofer ) ile daha hızlı ve daha doğru renk ölçümü sağlarken,  prova renk kontrolü ise tamamen otomatik yapılabiliyor. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0