Epson’dan İki Yeni Geniş Format Yazıcı

Epson, geniş format yazıcı segmentindeki ürün ailesini genişletmeye devam ediyor.

Epson, 52 yıldır geniş formatla sektörleri büyütüyor
Epson’dan 12 Renkli Geniş Format Fotoğraf Yazıcıları
Reçine mürekkepli geniş format yazıcı

Epson, geniş format yazıcı segmentindeki ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. Özellikle dış mekan baskı konusunda iddialı, reklamcılık sektörü odaklı yeni model Epson SureColor SC-S80610L ve büyük mimarlık ofisleri için bire bir çözüm sunan SureColor SC-T5400M modelleri FESPA Eurasia 2019’da tanıtıldı.

Epson SC S80610L görsel 1 - Epson'dan İki Yeni Geniş Format Yazıcı

Geniş format yazıcı çözümlerinde her geçen gün ürün yelpazesini geliştiren Epson, portföyüne iki yeni model daha ekledi. 5-8 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen FESPA Eurasia’da beğeniye sunulan Epson SureColor SC-S80610L ve SureColor SC-T5400M modelleri büyük ilgi gördü.

Reklamcılık sektörüne 1.5 litrelik mürekkep avantajı

Dış mekan baskıda iddialı ve özellikle reklamcılık sektörüne hitap eden yeni Epson SureColor SC-S80610L, geliştirilmiş renk kartelası ve arttırılmış mürekkep kapasiteleriyle fark yaratacak. Metalik ve beyaz mürekkebin de renk seçeneklerine eklendiği modelde, her mürekkep poşeti 1.5 litre. Maksimum kalitede baskıyı, minimum maliyetle, uzun soluklu kullanımla almak artık mümkün.

Epson T5400M görsel 1 - Epson'dan İki Yeni Geniş Format Yazıcı

Tarayıcısı içinde

Çok detaylı mimari çizimler gibi baskıda ince işçilik ihtiyacına sahip olanlara da çözüm sunan Epson, bu segmentteki ürün grubuna SureColor SC-T5400M’yi ekledi. Ürün, modelin önüne eklenmiş hız ve netlikte iddialı bir tarayıcıya sahip. Bu yenilikle, mimarlık ofislerinin en çok tercih ettiği T serisinin son ürünü, çok fonksiyonlu hale geldi.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0