Ultra kısa gösterimli projektörler

Epson sektörden aldığı geribildirimler paralelinde dersliklerde ve eğitim sınıflarındaki katılımı arttırmaya yönelik geliştirdiği, interaktif ultra kısa gösterimli EB-400 serisi projektörleri ile eğitim sektörüne yeni bir soluk getiriyor. İnteraktif EB-485Wi ve EB-475Wi projektörlerin iki interaktif kalemi bulunuyor. İnteraktif sistem Epson ile Türkiye’de ilk kez yer alıyor.

Anılar hafıza kartında kalmayacak!
Tekstilde sorunsuz baskı çözümü
Epson’dan fotoğrafçılara özel yazıcı L800

Epson sektörden aldığı geribildirimler paralelinde dersliklerde ve eğitim sınıflarındaki katılımı arttırmaya yönelik geliştirdiği, interaktif ultra kısa gösterimli EB-400 serisi projektörleri ile eğitim sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

EB 485Wi 3 - Ultra kısa gösterimli projektörler

İnteraktif EB-485Wi ve EB-475Wi projektörlerin iki interaktif kalemi bulunuyor. İnteraktif sistem Epson ile Türkiye’de ilk kez yer alıyor. Öğretmen ve öğrencilerin perde üzerine aynı zamanda yazabilmelerine olanak sağlayarak birlikte çalışmayı daha da kolaylaştırıyor. Popüler bilgisayar yazılımlarıyla çalışmaya ek olarak bu projektörler PC'siz işlevselliğe ve “anında not” aracına da sahip. Öğretmenler bir bilgisayara bağlanmadan herhangi bir düz yüzeyi etkileşimli hale getirebilir ve hatta bir DVD oynatıcıya bağlanıldığında hareketli görüntüler ve fotoğrafları ekleyebilir. Projektörler, katılımı arttırıcı grup çalışmasına yönelik daha çok interaktif seçenek sunmak için cam yüzeyli masaların altı dahil dört konumda monte edilebiliyor.

İnteraktif projektörler gibi, interaktif olmayan sürümler EB-485W, EB475W, EB-480 ve EB-470 de çok kısa bir mesafeden büyük görüntüleri yansıtabiliyor ve bu sayede gölge düşümü minimuma indirilerek verimde artış sağlanıyor. Epson EB-400 serisindeki 3LCD teknolojisi sayesinde gün ışığında bile canlı, doğal renkler ve derin siyahlarla yüksek kaliteli görüntüler elde edilebiliyor.

 

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0