WD My Book ve My Passport Yenilendi

WD My Book ve My Passport Yenilendi

Western Digital on yıldan uzun bir süredir yüksek bilinirlik oranına sahip ürünleri My Passport, My Passport for Mac ve My Book sabit sürücülerinin modern ve yenilikçi tasarımlarını geliştirdiğini duyurdu.

Fotoğrafçılara özel WD ürünleri Zoom İthalat’ta…
Yeni WD My Cloud OS 3
Samsung, PRO Plus ve EVO Plus micro SD Kartları Duyurdu

Western Digital on yıldan uzun bir süredir yüksek bilinirlik oranına sahip ürünleri My Passport, My Passport for Mac ve My Book sabit sürücülerinin modern ve yenilikçi tasarımlarını geliştirdiğini duyurdu. Ödüllü endüstriyel tasarım markası fuseproject ortaklığı ile yeniden tasarımlanan ürünlerde, müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanıldı. Sabit sürücüler ile kullanıcı arasında bir bağ kurulmasını sağlamak amacıyla geliştirilen yeni sürücüler, aynı zamanda şifre koruması ve donanım şifrelemesi de içeriyor. Böylece müşterilerin, depoladıkları verilerin yanı sıra, My Passport ve My Book ile doğrudan bağ kurmasının da sağlanması hedefleniyor.

1476338949 WD My Book - WD My Book ve My Passport YenilendiMy Passport sürücüleri, yeniden ele alınan tasarımın bir parçası olarak, altı canlı renkte –siyah, sarı, kırmızı, beyaz, turuncu ve mavi – sunulurken, My Passport for Mac ise siyah rengi ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. WD’nin yeniden tasarımlanan sürücüleri, kolay taşınabilir olmasıyla, yoğun hayat temposu içerisinde müşteriler için güvenilir ve taşınabilir depolamayı mükemmel hale getiriyor. Güvenli masaüstü depolama aygıtı My Book, 8TB’a kadar çıkan muazzam depolama alanı ile kullanıcıların fotoğraf, video, müzik ve doküman gibi tüm verilerini muhafaza etmelerini sağlıyor. Her bir depolama aygıtı, kullanıcıların değerli verilerini güvenli bir şekilde saklamak üzere şifre korumasının yanı sıra, kullanıcı dostu bir süreç sağlamak için otomatik yedekleme özelliği de sunarak, depolamayı kusursuz hale getiriyor.

1476338971 WD My passport Black - WD My Book ve My Passport YenilendiYeni WD ürünlerinin içerdiği özellikler şöyle:

My Passport taşınabilir sabit sürücüler – yeniden ele alınan tasarımıyla avucunuzun içerisine yerleşen, güvenilen ve sevilen bir taşınabilir depolama/saklama sunuyor.

 • Desenli tabanı ile yeni cezbedici tasarım
 • 256-bit AES donanım şifrelemesi ile şifre koruması
 • Pakete dâhil WD Backup yazılımıyla otomatik yedekleme
 • 4TB’a kadar kapasite

1476338916 WD My Passport Renk Serisi - WD My Book ve My Passport YenilendiMy Pasaport, Mac sürücüler için – MacBook bilgisayarınızın en iyi dostu.

 • Desenli tabanı ile yeni cezbedici tasarım
 • 256-bit AES donanım şifrelemesi ile şifre koruması
 • Mac OS X ve Time Machine için biçimlendirilmiş ve kolay yedekleme için hazır
 • 4TB’a kadar kapasite

My Book masaüstü sabit sürücü – PC ve Mac için güvenli, yüksek kapasitede yedekleme sunuyor.

 • Donanım şifrelemesi ile şifre koruması 
 • Pakete dahil WD Backup (yedekleme) yazılımıyla otomatik yedekleme
 • 8TB’a kadar kapasite

YORUMLAR

WORDPRESS: 0