WD My Cloud EX2 Ultra ile profesyonel depolama

Western Digital Corporation, üreten-tüketici çözümlerini, yüksek performanslı ve çift yuvalı ağ bağlantılı depolama (NAS) sistemi My Cloud EX2 Ultra ile güncellediğini duyurdu. My Cloud EX2 Ultra, yaratıcı profesyoneller ve üreten-tüketiciler için tasarlanmış gelişmiş bir depolama çözümü.

Iomega StorCenter PX Serisi
WD My Book Thunderbolt Duo
Samsung Taşınabilir SSD T7 Touch

Western Digital Corporation, üreten-tüketici çözümlerini, yüksek performanslı ve çift yuvalı ağ bağlantılı depolama (NAS) sistemi My Cloud EX2 Ultra ile bugün güncelledi. My Cloud EX2 Ultra NAS, yaratıcı profesyoneller ve üreten-tüketiciler için tasarlanmıştır. Bilgisayarlar üzerinden otomatik olarak içerik senkronize etmek, kolaylıkla dosya ve klasör paylaşmak, çoklu yedekleme seçeneklerinden faydalanmak ve böylece kendi kişisel dijital kitaplığını yaratmak isteyenler için kusursuz bir çözüm sunar.

My_Cloud_EX2_UltraMy Cloud EX2 Ultra, güçlü 1.3 GHz çift çekirdekli işlemci ile yükseltilmiştir ve kullanıcılara yüksek performans ve sorunsuz video akışında ultra hızlı aktarım hızı sağlar. Kullanıcıların 1 GB DDR3 belleğe de erişimleri vardır, böylece çoklu görevden kolaylıkla faydalanabilir ve HD medya akışı, güvenlik kamerası izleme ve daha fazlası için uygulamaları güçlendirebilirler. Birçok veri yönetim ve güvenlik özellikleri, kullanıcıların filmlerini, fotoğraflarını,  müziklerini ve dijital dosyalarını yönetmek ve korumak için bir yöntem tercih etmesine olanak sağlar. Sürücü yönetim seçenekleri arasında RAID 0, RAID 1; JBOD ve yayılma modları bulunur. Veri koruma seçenekleri arasında ise NAS’tan NAS’a, USB, bulut veya LAN/WAN yedekleme bulunur. My Cloud EX2 Ultra NAS, başlangıçtan itibaren veri korumaya yardımcı olmak için RAID 1 modunda önceden konfigüre edilmiş olarak gelir ve diğer veri koruma modlarına da kolaylıkla konfigüre edilebilir.

Yüksek Kapasite ve Mutlak Güvenilirlik

My Cloud EX2 Ultra, kullanıcılar için 0 TB’tan (disksiz) 12 TB kapasiteye kadar farklı kapasite seçenekleri sunar. Ayrıca, kullanıcılar, depolama kapasitelerini anında genişletmek için, uyumlu USB 3.0 sabit diskleri, My Cloud EX2 ultra üzerindeki USB genişletme bağlantı noktalarına bağlayabilirler. Diskli My Cloud EX2 Ultra, 7/24 ortamlarda aralıksız performans göstermek üzere NAS sistemleri için özel olarak üretilen ödüllü WD Red sabit diskleri içerir. WD Red diskler, disk güvenilirliğini geliştiren ve güç kaybı veya aksama durumunda veri bozulmasını en aza indiren NASware™ 3.0 teknolojisi ile donatılmıştır.

Kolay Paylaşım, Her Yerden Erişim

Kullanıcılar, basitleştirilmiş dosya ve klasör paylaşımı sayesinde kişiselleştirilmiş, özel link’ler gönderebilir ve alıcılar kullanıcıya ait My Cloud EX2 Ultra’da belirli dosyalara okuma/yazma erişimi sağlayabilirler. İster bir fotoğraf çekimi, ister evde bir düzenleme çalışması olsun, dosyaları tam bir doğruluk içinde saklamak ve tüm ağınızla paylaşmak harika bir histir. My Cloud EX2 Ultra, sezgisel bir gösterge paneli özelliği barındırır, böylece kullanıcı hesapları yaratılabilir, özellikler kişiselleştirilebilir ve depolama kolaylıkla kontrol edilebilir. Kullanıcılar, MyCloud.com web erişimi veya My Cloud mobil uygulamalar ile, kendi medyalarına erişim sağlayabilir ve internet erişimi olan herhangi bir cihazdan kullanıcıları yönetebilirler. Kullanıcılar, WD Sync™ ile bilgisayarları ve My Cloud cihazları üzerinden medyalarını ve dosyalarını otomatik olarak senkronize edebilir, bilgisayar içeriklerinin güncel ve tüm cihazlardan erişilebilir olduğundan emin olabilirler.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0