SanDisk yeni SSD’leri duyurdu

SanDisk, aralarında dünyanın en hızlı bağlantısı Type C tabanlı SanDisk Extreme 900 Portable SSD’ler ve cebe sığabilecek SanDisk Extreme 500 Portable SSD’lerin de olduğu yüksek performanslı sürücüler ile taşınabilir SSD pazarına girdi.

USB Belleklerde bulut yedekleme özelliği
Lexar En Hızlı SD UHS-II Kartlarını Duyurdu
4K Video Çekimi Destekleyen SD Kart

SanDisk, aralarında dünyanın en hızlı bağlantısı Type C tabanlı SanDisk Extreme 900 Portable SSD’ler ve cebe sığabilecek SanDisk Extreme 500 Portable SSD’lerin de olduğu yüksek performanslı sürücüler ile taşınabilir SSD pazarına girdi. SanDisk Extreme 500 sürücüler taşınabilir hard disklerden dört kat daha hızlı iken SanDisk Extreme 900 sürücülerde bu hız dokuz kata kadar çıkıyor. Bu güçlü ürünler büyük dosyaları oldukça hızlı bir şekilde aktarmak isteyen fotoğrafçılar, videografikerler, kreatif profesyoneller ve teknoloji hayranları için ideal bir çözüm olan öne çıkıyor. Böylece sahada ya da ofiste olsun bu ürünler ile iş süreci daha da basitleşecek zamandan tasarruf edilebilecek.

SanDisk External SSD - SanDisk yeni SSD’leri duyurduDünyanın en yüksek performanslı, gelecek nesil taşınabilir SSD’leri

SanDisk Extreme 900 Portable SSD’ler performansları ve kapasiteleri ile öne çıkıyor. 1,92TB’ta kadar depolama alanına sahip yeni sürücüler taşınabilir hard disklerden dokuz kat daha hızlı veri transferi yapabiliyor. Bu da 4K videolar ile çalışan kişilere yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve büyük grafik dosyaları hazırlamalarına imkan tanıyarak ciddi avantaj sağlıyor.   

Sahip olduğu kompakt ve sağlam kutusu sayesinde profesyoneller SanDisk Extreme 900 Portable SSD’yi diledikleri yere yanlarında götürebilecek.  Böylece bu kişiler devasa boyuttaki dijital portföylerine saniyeler içerisinde ulaşıp paylaşabilecek. 850MB/s’ye kadar süper hızı sayesinde SanDisk Extreme 900 Portable SSD bekleme süresini ciddi şekilde düşürürken kullanıcının iş akışı da dosyanın boyutu ne olursa olsun daha da hızlanacak. Yeni sürücüler hem USB Type-C ve hem de Type-A kabloları ile gelecek böylece kullanıcılar çeşitli sistemler arasında tam bir esnekliğe kavuşmuş olacak.

Cebe sığsa da çok güçlü

Akıllı telefonunuzdan daha küçük olan SanDisk Extreme 500 Portable SSD ise taşınabilir hard disklere kıyasla dört kattan fazla hız sunabiliyor. Cep boyutundaki yeni taşınabilir sürücü kullanıcılara videolarını ve fotoğraf kütüphanelerini 415MB/s’ye varsan hızda transfer etmelerine imkan veriyor. 480GB’ta kadar kapasiteye sahip bu hafif ancak sağlam sürücü, hızlı ve güvenilir depolama çözümü arayanlara uygun yüksek performanslı bir ürün. Tam anlamıyla taşınabilirlik ve sağlamlık için tasarlanmış SanDisk Extreme 500 Portable SSD’ler, şık siyah bir kaplama ile kaplanmış emsalsiz kauçuk tamponlara ve çantanıza takabileceğiniz metal bir çembere de sahip.

Dünyanın dört bir yanından profesyonel fotoğrafçılar ve videografikerler son teknoloji ürünleri sunmak için SanDisk’e yöneliyor. Birçok çalışma şartına uygun bu yeni taşınabilir SSD’ler, gerek sıcaklık olsun gerekse çarpmaya dayanıklı materyaller açısından olsun en zorlu şartlara dayanabilecek şekilde üretildi. SanDisk Extreme Portable SSD’lerin yeni ailesi dosyaların güvenliği için 128-bit şifreleme ile çalışan SanDisk SecureAccess yazılımını da içeriyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0