WD TV Medya Oynatıcıları

WD TV Live ve WD TV Live Hub medya oynatıcıları için birçok yeni eğlence seçeneği tanıttı. WD’nin yeni eğlence seçenekleri, kişisel içerik oynatma konusunda WD TV medya oynatıcı ailesine, geniş bir medya yelpazesinde video, fotoğraf ve müzik gibi, müthiş yetenekler ekledi.

Dünyanın En Hızlı 4TB Hibrid Sürücüsü
WD Thunderbolt’la çalışan ilk taşınabilir
WD’den Hızlı ve Mobil Depolama

WD TV Live ve WD TV Live Hub medya oynatıcıları için birçok yeni eğlence seçeneği tanıttı. Artık, mevcut ve yeni müşteriler Red Bull TV ve AOL HD kanallarının keyfini çıkarabilecekler. Ayrıca yeni SlingPlayer uygulaması ile televizyon yayınını canlı ya da kayıttan izleyebiliyor ve VUDU direk film indirme ile favori HD filmlerini, WD TV Live Hub içine depolayarak, saklayabiliyorlar.

WDLiveTV - WD TV Medya Oynatıcıları

WD’nin yeni eğlence seçenekleri, kişisel içerik oynatma konusunda WD TV medya oynatıcı ailesine, geniş bir medya yelpazesinde video, fotoğraf ve müzik gibi, müthiş yetenekler ekledi. Kullanıcılar, My Book® Live kişisel bulut depolama gibi bir ağ depolama sürücüsünden ve direk bağlı herhangi bir dijital video kamera, fotoğraf makinesi ya da USB sürücüsünden, evdeki ağa bağlı olan herhangi bir kişisel bilgisayar ya da Mac  üzerindeki içeriği izleyebiliyorlar. WD TV Live Hub kullanıcıları, iPhone, iPad ve Android mobil cihazlar için WD Photos uygulamasını kullanarak, evlerinin dışından video ve fotoğraf paylaşabiliyor ve kaydedebiliyorlar.

WD TV Live Hub, dahili 1TB sabit diskiyle, VUDU’dan satın alınan, 1080p Full HD görüntü ve Dolby Digital Plus 7.1 sese sahip yüksek kaliteli HDX video formatı da dahil tüm dijital içeriklerin kaydedilip, tekrar izlenmesine olanak sunmaktadır.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0