Dünyanın En Hızlı 4TB Hibrid Sürücüsü

WD, 4-5 Ocak’ta Las Vegas, Nevada’daki Storage Visions 2015 tüketici elektroniği fuarında, dünyanın en hızlı 4TB hibrid sürücüsünü sergiledi.

WD’den portatif depolama sürücüsü
WD TV Medya Oynatıcıları
Fotoğraflarınızı Yedekleyin, Veri Kaybını Önleyin!

WD, 4-5 Ocak’ta Las Vegas, Nevada’daki Storage Visions 2015 tüketici elektroniği fuarında, dünyanın en hızlı 4TB hibrid sürücüsünü sergiledi. WD’nin prototip sürücüsü, masaüstü ve oyun uygulamaları için çarpıcı performans ve GB-fiyat değeri sunmak için SATA Express PCI-e ara birimi, 4 TB kapasiteli 3,5 inçlik hibrid sabit disk ve 128 GB’a varan katı hal sürücüsü kullanıyor.

Wd Benchmark - Dünyanın En Hızlı 4TB Hibrid Sürücüsü

Storage Visions 2015’teki iki WD SATA Express ara birimi tanıtımı, WD ortakları ASRock ve Gigabyte’ın piyasadaki ana kartlarını da kapsadı. Bu sistemler, tek bir birimde ön belleğe alma ve RAID için kablolu SATA Express PCI-e bağlantı esnekliği ve konfigürasyon seçeneklerini sergiledi.

Yoğun masaüstü kullanımı senaryoları, çoklu uygulamalar üzerinde kritik sıcak verilerin tutulmasına olanak vererek genel performansı artıran büyük ön bellek kapasitelerinden faydalanıyor (tanıtımda 64 GB kapasite sergilendi).  WD ’nin 64 GB ön bellekli SATA Express 4 TB kapasiteli sürücüsü, WD laboratuarlarında PCMark8 karşılaştırmalı testinde 4459 puana ulaşarak uygun GB-fiyat değeri seviyesinde SSD'ye yakın performans gösterdi.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0