Windows 8 uyumlu fotoğraf baskı uygulaması

Windows 8 uyumlu fotoğraf baskı uygulaması

Windows 8 uyumlu fotoğraf baskı uygulaması Benimfotokitap, Microsoft Store’da ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Silverlab, Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 8 ile uyumlu fotoğraf baskı uygulaması “Benimfotokitap” ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Anılar hafıza kartında kalmayacak!
Yüksek Kalitede ve Minimum Maliyetle Fotoğraf Basmanın Püf Noktaları
Fotoğraf Baskısında Orijinal Mürekkep Neden Önemli?

Windows 8 uyumlu fotoğraf baskı uygulaması Benimfotokitap, Microsoft Store’da ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Dijital fotoğraf baskı çözümleri konusunda faaliyet gösteren Silverlab, Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 8 ile uyumlu fotoğraf baskı uygulaması “Benimfotokitap” ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Windows 8’in özel tasarımının tüm özelliklerine ve fonksiyonlarına uygun olarak geliştirilen uygulamayla kullanıcılar, istedikleri fotoğraflarla ilgili çıktılar, posterler ve kanvaslar gibi siparişleri kolaylıkla verebiliyor.

1352128289 Gorsel - Windows 8 uyumlu fotoğraf baskı uygulaması

Micsoroft Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen uygulamayla kullanıcıların sevdikleriyle en keyifli dakikalarından oluşan anıları bir kitapta toplaması için sadece birkaç tıklama yetiyor. Fotoğraflara yazılar eklemek, istenilen şekilde biçimlendirmek ya da renkli çerçeveler yaratmanın kolaylığını yaşayan kullanıcılar ayrıca t-shirt, yapboz, yastık gibi ürünlere de sahip olabiliyor.

2 ila 4 gün arasında elinizde…

Benimfotokitap uygulamasıyla hazırlanan tüm ürünler iki ila dört gün arasında kullanıcılarla buluşuyor. Fotoğrafların siparişi ve depolanması için Microsoft Windows Azure bulut sistemini kullanan uygulama, Türkiye, Almanya, Hollanda, Avusturya ve İsviçre’de hizmet veriyor.

1352202148 screen1 2 - Windows 8 uyumlu fotoğraf baskı uygulaması

Uygulamayı indirmek ve daha fazla bilgi edinmek için http://apps.microsoft.com/webpdp/tr-TR/app/benim-fotokitap/1907ea9a-7684-4360-abe6-94f1b23e1cd6 adresini kullanabilirsiniz.

 

Yeni Mesaj
Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0