2x optik zoomlu Nokia 8 Sirocco

Nokia 8 Sirocco’nun hassas ve geniş açılı ana kamerayı bir araya getiren çift arka sensörü ve ZEISS optik lensleri, düşük ışıkta etkileyici bir performans sunuyor.

Sony Xperia Z3 +
OPPO Find X2 Türkiye’de…
Hasselblad True Zoom satışta…

Nokia telefonların evi HMD Global, ödüllü Android portföyüne 4 yeni akıllı telefon eklendiğini duyurdu: Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus, yeni Nokia 6 ve Nokia 1. Bir Nokia telefondan beklenen incelikli işçilik, tüm yeni akıllı telefonlarda sağlamlık ve dayanıklılık olarak hayat bulurken, tüm seri malzeme ve tasarımda sınırları yeniden belirliyor.

nokia8s - 2x optik zoomlu Nokia 8 Sirocco3 yeni Nokia akıllı telefon, Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus ve yeni Nokia 6, Android One ailesine katılarak, Google tarafından tasarlanan yüksek kalitede yazılım deneyimi sunuyor. Her bir telefon, en güncel Yapay Zekâ (AI) tabanlı inovasyonlarla her zaman yeni kalırken, Google tarafından sağlanan en üst seviye güvenliğe kavuşuyor. Saf Android ile birlikte Nokia akıllı telefonlar, gereksiz kullanıcı arayüzü (UI) değişiklikleri ya da pil ömrünü yiyen, performansını düşüren gizli işlemler bulunmayan bir deneyim sunuyor. Her bir yeni telefon, sınırlı sayıda önden yüklenmiş uygulama ile geliyor ve böylece kullanıcıların daha fazla depolama kapasitesine sahip olmasının yanı sıra her zaman en güncel inovasyonlarla hep bir adım önde olmalarını sağlıyor.

Android Oreo ile birlikte kutudan çıkan akıllı telefonlarla kullanıcılar, birden fazla işlemi aynı anda yapabilmek için Picture-in-Picture, Android Instant Apps ile uygulama en kolay şekilde keşfetme ve çalıştırma, 60 yeni fantastik emoji ve arka planda çalışan uygulamaları sınırlama gibi pil ömrünü maksimize eden en son özelliklerin keyfini çıkarabiliyor.

Nokia 8 Sirocco

Nokia akıllı telefonların zengin tasarım mirasından ilham alınan Nokia telefonlar, Nokia 8 Sirocco’nun zarif tasarımı ve kompakt yapısıyla, ince işçilik ile amacına uygun inovasyonun ideal karışımını temsil ediyor. Geliştirilmiş Çift-Görüş, ZEISS lens ve Nokia’nın özenle ayarlanmış ses gücüne sahip olan etkileyici hikaye aktarım özellikleriyle Nokia 8 Sirocco, bugüne kadarki en güzel Nokia akıllı telefon.

Kavisli camını saran özenle tasarlanmış paslanmaz çelik çerçeve, dayanıklılık ve güzelliği bir arada sunuyor. Yalnızca 2 milimetre kalınlığındaki kenarıyla Nokia 8 Sirocco, baştan uca 2K 5.5 inç pOLED ekranını saran daha küçük çerçeve ve kavisli gövdeye gömülmesiyle ultra kompakt bir his veriyor.

Paslanmaz çelik çerçevesi, 6000 serisi alüminyumdan 2.5 kat daha güçlü olan telefonda, günlük darbelerden zarar görmemesi için 3D Corning Gorilla Glass 5 yer alıyor. Mücevherle parlatılmış paslanmaz çelik çerçevesinin de etkisiyle hafifliği ve tamamen dengeli yapısıyla kullanıcıların elinde çok daha güvenli bir his yaratıyor.

Nokia 8 Sirocco’nun hassas ve geniş açılı ana kamerayı bir araya getiren çift arka sensörü ve ZEISS optik lensleri, düşük ışıkta etkileyici bir performans sunuyor. Bununla birlikte 2x optik yakınlaştırma özelliğine sahip ikinci bir 13 MP’lik sensör kaliteyi artırıyor. Pro Camera modu ile tamamen kullanıcıların istediği gibi kontrol edilmesine olanak tanıması, çekilen her bir fotoğrafın bir profesyonelin elinden çıkmış hissi yaratmasını sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0