52x Zoomlu Pentax Ricoh XG-1

Pentax'ın yeni modeli XG-1 kompakt makine sahiplerinin bir üst seviyeye terfi etmeleri için ideal bir ürün. Pentax XG-1 dijital fotoğraf makinesinin en dikkat çeken özelliği 52x optik zoom yapabilen objektifi.

Samsung akıllı fotoğraf makinesi WB350F
Canon PowerShot Zoom
Nikon’dan iki yeni dayanıklı kompakt

Pentax'ın yeni modeli XG-1 kompakt makine sahiplerinin bir üst seviyeye terfi etmeleri için ideal bir ürün. Cihaz aile çekimlerinden dost ve arkadaş ortamlarındaki çekimlere ve doğadan, evcil hayvanlara, güzel manzaralara ve spor karşılaşmaları gibi hızlı hareketler içeren çekimlere kadar esnek fotoğraf çekim imkanları sunuyor. Pentax XG-1 tüm bu ortamlarda ve koşullarda fotoğraf çekmek isteyen fotoğraf meraklıları için ideal bir seçenek oluşturuyor. Hafif ve kompakt bir gövde yapısına sahip olan Pentax XG-1 diğer Pentax DSLR modellerine benzer tasarım çizgileri içeriyor.

XG 1 - 52x Zoomlu Pentax Ricoh XG-1

Pentax XG-1 dijital fotoğraf makinesinin en dikkat çeken özelliği 52x optik zoom yapabilen objektifi. 16.0 milyon piksel çözünürlüğe ve 3.0 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip olan Pentax XG-1, 24-1248mm odak uzaklık değerleri sayesinde yanında türlü objektifler taşımak zorunda kalmak istemeyen fotoğraf severler için esnek çekim olanakları sağlıyor. Kullanıcılar 1 cm mesafeye kadar yakın makro çekimlerden uzaktaki nesnelere kadar her türlü fotoğrafı kolaylıkla çekebiliyorlar.

Sürekli çekim alanında da yüksek performansa sahip olan Pentax XG-1 kullanıcıların hiçbir an'ı ve kareyi kaçırmamasını sağlıyor. Pentax XG-1 standart sürekli çekim modunda saniyede maksimum 9 kare çekime imkan tanıyor. Pentax XG-1'in sarsıntı azaltma sistemi uzak odaklı çekimlerde bulanıklıktan uzak dijital fotoğraflar elde etmeye yardımcı oluyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0