Acer Veriton N Serisi

Yeni Acer Veriton N serisi düşük enerji tüketimiyle optimum bilgisayar performansı sunmak için gereken her şeye sahip. Alanın sınırlı, fakat standart bilgisayar performansının gerekli olduğu tüm işler için tasarlanan Veriton N serisi üretkenlik ve verimlilik arasında denge sağlar.

Acer Swift X Türkiye’de…
Yeni Samsung Galaxy Note 10.1
Apple, yeni iPad Pro’yu tanıttı

Yeni Acer Veriton N serisi düşük enerji tüketimiyle optimum bilgisayar performansı sunmak için gereken her şeye sahip. Alanın sınırlı, fakat standart bilgisayar performansının gerekli olduğu tüm işler için tasarlanan Veriton N serisi üretkenlik ve verimlilik arasında denge sağlar. Kompakt boyutu ve şık tasarımıyla, Veriton N masaüstü bilgisayarlar maksimum verimlilikte kullanım alanı sunarak her çalışma ortamına uyum sağlar. Ayakları üzerinde dikey olarak durabilmesine ek olarak, Veriton N serisi bir monitörün arkasına takılarak sorunsuz bir all-in-one çözümü yaratır.

Acer Veriton N260G Nettop - Acer Veriton N Serisi

Güçlü Intel işlemciler ve HD grafik çözümleri sayesinde, Veriton N masaüstü bilgisayarlar internette gezinmek, işle ilgili bilgisayar yazılımlarını verimli şekilde yürütmek ve iş sunumları veya konferans senaryolarında daha zengin bir multimedya deneyimi sağlamak için en uygun platformu garanti eder. Yeni Acer Veriton N Serisi TPM 1.2 uyumlu tasarımıyla kurumsal seviyedeki güvenlik gerekliliklerine uygundur ve ürünün ömür döngüsündeki toplam sahip olma maliyetini azaltır, sistem dosyalarını, şifreleri ve diğer önemli bilgileri üst düzey belge güvenliği ve kurumsal gizlilik için korur.

Fiyatı: 399 Dolar + KDV’den başlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0