Pentax WG-3 ve WG-3 GPS

Pentax Ricoh, Pentax WG-3 ve WG-3 GPS kompakt dijital fotoğraf makinelerini satışa sundu. Bu modeller Pentax’ın suya dayanıklı fotoğraf makinelerinin arasında suya ve darbeye en yüksek dayanıklılığına sahip olmalarının yanı sıra, hem karada hem de suda yüksek kalitede fotoğraf çekebilmeyi sağlıyor.

Sony HXR-NX100
Fisheye No.2 Brazilian Summer
Ricoh WG-20

Pentax Ricoh, Pentax WG-3 ve WG-3 GPS kompakt dijital fotoğraf makinelerini satışa sundu. Bu modeller Pentax’ın suya dayanıklı fotoğraf makinelerinin arasında suya ve darbeye en yüksek dayanıklılığına sahip olmalarının yanı sıra, hem karada hem de suda yüksek kalitede fotoğraf çekebilmeyi sağlayan geniş zoom merceğe ve ikili sarsıntı azaltma sistemine sahipler.  

WG 3 GPS ice uncompressed - Pentax WG-3 ve WG-3 GPS

Güvenilir ve dayanıklı Pentax WG serisinin en üstün modelleri olarak geliştirilen WG-3 ve WG-3 GPS modelleri serinin en iyi suya dayanıklılık performansına (su altında 14 metreye kadar) ve darbe dayanıklılığına (2 metre’ye kadar düşmelere karşı) sahipler. Ayrıca yeni modellerde yeni tasarımlı geniş diyafram, dört kat optik zoom mercek, yüksek hassasiyet, arka aydınlatmalı CMOS sensör ve su altında, gece veya az aydınlatılmış kapalı alanlarda bile yüksek kaliteli ve düşük gürültülü fotoğraflar sağlayan yeni nesil görüntü motoru bulunuyor. Bunlara ek olarak -10 derece soğuğa dayanıklılık, ikili sarsıntı azaltma sistemi, Full HD video kayıt (1920×1080 piksel), 3 inç LCD ekran gibi ilave özellikler ile WG-3 ve WG-3 GPS modelleri zorlu dış mekan ortamlarında son derece güvenilir ve net görüntüler sağlıyor.

Pentax WG-3 GPS modeli ayrıca dış mekân çekimlerine kolaylık getiren basınç/yükseklik/derinlikölçer ve dijital pusula ve kablosuz şarj sisteminin yanında kayıtlı görüntülere konum verisi ve seyahat günlüğü kaydedebilen gelişmiş GPS özelliğine sahip.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0