Dokunmatik bir multimedya deneyimi

ASUS’un bilgisayar kullanıcılarına dokunmatik bir multimedya deneyimi sunmak için tasarladığı 23.6” ekrana sahip All-in-one PC Serisinin yeni üyesi ET2410 piyasaya sunuldu. Sadece 6cm inceliğine sahip alüminyum ayaklık üzerinde denge kuran ET2410, kullanıcıları kablo kirliliğinden de kurtarıyor.

İnceleme: ASUS VivoStick PC (TS10)
Asus ZenBook UX305
ASUS ProArt Display PA32UCR-K

ASUS’un bilgisayar kullanıcılarına dokunmatik bir multimedya deneyimi sunmak için tasarladığı 23.6” ekrana sahip All-in-one PC Serisinin yeni üyesi ET2410 piyasaya sunuldu.

Sadece 6cm inceliğine sahip alüminyum ayaklık üzerinde denge kuran ET2410, kullanıcıları kablo kirliliğinden de kurtarıyor. Çoklu dokunmatik ekran özelliğine sahip bilgisayarın yan panelinde USB 3.0 bağlantı noktası ve HDMI girişi ile donanım desteklenirken, yazılım tarafında da bilgisayarın dokunmatik özelliği ile optimize edilmiş ASUS Cinema yazılımı bulunuyor.  

asus et2410 - Dokunmatik bir multimedya deneyimi

Yenilikçi teknolojisi sayesinde gerçeğe yakın sesler

ASUS film ve müziklerde mükemmel bir ses berraklığı için oluşturmak için yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor. Ses uzmanları tarafından tasarlanan SonicMaster teknolojisi, genişletilmiş bir ses aralığı, aslına uygunluk ve daha farklı vokal sunmak için ince ayarlı dijital sinyal işlemcisi kullanıyor.

DTS Surround Sensation UltraPC teknolojisi sayesinde de iki kat daha fazla Surround ses deneyimi sağlayan ET2410, düşük frekans aralıklı ses sinyalleri için oluşturulmuş olan harici subwoofer’ı, 580cc rezonans bölmesi ile alışılagelmiş bas tepkisini en az 20 kat genişleterek zenginleştiriyor.

Masaüstü yoğunluğu zarif tasarım ile azalıyor

ET2410 kullanıcılarına tatmin edici akustik sağlarken, aynı zamanda görsel olarak hoş tasarımı ile de dikkat çekiyor. Oldukça derli toplu bir görüntüye sahip olan All-in-One PC’ler ET2410 ile masanız da daha fazla yer açıyor.

Tüm ET2410 modelleri, arkadan aydınlatmalı 23.6" LED ekran özelliği ile gelirken,  2. nesil Intel Core işlemci, özel video belleğine sahip 1GB NVIDIA  GT540M grafik kartı, 1TB sabit disk, Blu-Ray sürücü, dahili TV alıcısı ve arttırılabilir 8GB’lık DDR3 bellek ile zarif bir şekilde masanın üzerine konuyor.

Kullanılabilirlik açısından zengin ve rahat

ET2410 Serisi ile kolayca ve rahat sörf yapmak, film ve müziklerden daha fazla zevk alabilmek için birçok kullanışlı özelliği beraberinde getiriyor. Dev bir tablet PC gibi düşünülebilen çoklu dokunmatik özelliğine sahip ET2410, parmaklarınıza hareket özgürlüğü sunuyor.

2 adet USB 3.0 portu, ve 3-in-1 kart okuyucusuna da sahip bilgisayarda HDMI girişi ile ister oyun konsollarına isterseniz de ikinci bir monitöre bağlanabilirsiniz.

VESA montaj uyumluluğu sayesinde her yere kolayca yerleşebilen ET2410, ince yapısıyla da dikkat çekiyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0