Acer’ın 4K2K Monitörü

Acer güçlü bir görsel/işitsel deneyim için şık görünümlü 27 inç S277HK monitörü tanıttı. Bu monitör çerçevesiz bir ekranda 4K2K Ultra HD görseller, süper hızlı HDMI 2.0 bağlantı desteği ve DTS ses donanımına sahip hoparlörlere sahip.

ASUS’un yeni taşınabilir monitörü ZenScreen MB16ACV
Dokunmatik 7 Serisi SC770
ASUS ProArt Display PA247CV

Acer birinci sınıf bir görsel/işitsel deneyim için şık görünüm ile işlevselliği bir araya getiren 27 inç S277HK monitörü tanıttı. Bu monitör çerçevesiz bir ekranda 4K2K Ultra HD görseller, süper hızlı HDMI 2.0 bağlantı desteği ve DTS ses donanımına sahip hoparlörlere sahip. Aynı zamanda, dünyanın ilk çerçevesiz 4K2K ve yine dünyanın ilk HDMI 2.0 barındıran 4K2K monitörü.

S277HK 2 - Acer’ın 4K2K Monitörü

Yan yana yerleştirildiğinde, iki S277HK monitör ideal bir çoklu monitör kurulum çözümü sağlayarak, çerçevesiz ekranıyla kusursuz bir görüntüleme deneyimi sunar. IPS ve Acer ColorPlus teknolojileriyle birlikte, S277HK’nin ekranı olağanüstü renk doyması, renk kararlılığı ve 178 derece geniş dikey ve yatay görüntüleme açıları sağlar. Dahası, 1080p Full HD ekrandan dört kat daha keskin olan 4K2K Ultra HD (3840×2160) çözünürlüğe sahiptir.

HDMI 2.0 bağlanabilirliği daha yumuşak ve yırtılmasız bir görüntüleme deneyimi için 4K içeriği 60 Hz'de aktarmak amacıyla bant genişliğini 18Gbps'ye kadar arttırır.

Acer S277HK estetik düşünülerek tasarlanmıştır. Standı ise son derece alışılmadık bir biçimdedir: alüminyum alaşımdan yapılan ve asimetrik olarak konumlandırılan bu stand, ince ve dayanıklıdır. Beyaz ve parlak arka yüzeyi sadedir ve monitörün tüm açılardan zarif bir görünüme sahip olmasını sağlar. Panel tarafındaki alüminyum ince kenarı ve mat gümüş rengi orta çerçevesi S277HK'ye sade ve şık bir görünüm verirken, DTS ses sistemi ve havalandırma deliklerine sahip dinamik hoparlörler her yönden ince ve şık gözükmesini sağlar. S277HK'nin tasarımı aynı zamanda kullanıcı deneyimini iyileştirmek için geliştirilmiştir. Ergonomik özelliklerinin arasında kullanıcının görüş açısının yüzeye veya ekrana dikey olmasını garanti etmek için monitörü arkaya doğru -5 dereceden -15 dereceye kadar eğebilme olanağının yanı sıra, görüntüleme deneyimini rahatsız etmeyecek şekilde küçük fakat kolaylıkla erişilebilecek bir konumda bulunan sezgisel butonlar (Güç, Parlaklık, Ekran Üstü Kumanda Menüsü ve Çıkış) mevcuttur.

S277HK, 779 dolar başlangıç fiyatıyla temin edilebilecek.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0