Aksiyon severlere dayanıklı kamera

Macera severler için üretilen ATC9K HD aksiyon kamerası, her türlü hava koşulunda her anı kaydetmek isteyenler için tasarlanmış. ATC9K HD, 1080 piksel değerinde video ve 5 MP’e kadar fotoğraf çekimi yapabiliyor. Ayrıca, G-sensörü ile hızlanma sırasında gerçekleşen yerçekimi kuvvetinin tüm değişimlerini ölçümleyebilen cihaz sayesinde, her tür ekstrem performans görüntülenebiliyor.

Drift HD Aksiyon Kamerası
Ricoh WG-M1
Decathlon GEONAUTE aksiyon kamera

Macera severler için üretilen ATC9K HD aksiyon kamerası, her türlü hava koşulunda her anı kaydetmek isteyenler için tasarlanmış. ATC9K HD, 1080 piksel değerinde video ve 5 MP’e kadar fotoğraf çekimi yapabiliyor. Ayrıca, G-sensörü ile hızlanma sırasında gerçekleşen yerçekimi kuvvetinin tüm değişimlerini ölçümleyebilen bu cihaz sayesinde, her tür ekstrem performans en ince detayına kadar görüntülenebiliyor.

aksiyon kamera1 - Aksiyon severlere dayanıklı kamera

Oregon Scientific ATC9K HD Aksiyon Kamerası’nda bulunan GPS modülü ile bulunulan yer ve yükseklik ya da kat edilen mesafe Google Maps veya Google Earth’de takip edilebiliyor. Özel yazılım ile videolarla aynı pencerede GPS bilgisini gösteren kamera, kat edilen parkurun kolaylıkla izlenmesini sağlıyor. Kask ve tutacak yer ekipmanı ile dilediğiniz yere monte edebileceğiniz kameranızı çalıştırmak için uzaktan kumandanızı kullanmanız yeterli. Bu ürünü satın aldığınızda gözlük, vakum ve motosiklet direksiyon montaj ekipmanları da hediye ediliyor.         

aksiyon kamera2 - Aksiyon severlere dayanıklı kamera   

Ayrıca, 20 metreye kadar su geçirmeyen bu çok özel kamera ile sörf yaparken hızınızı ve mesafenizi kaydedebilirsiniz. Scuba dalışı sırasında ise renkli maceralarınız ile tropik balıkları çekebilirsiniz. İçinde yer alan mikrofon ile dilerseniz çekiminiz sırasında sesleri kayda alabilirsiniz. Su altında, mağaralarda ve safaride fotoğraf ve video çekimi için ideal olan ATC9K, gizlilik modunda ses ve ışığın bulunmaması gereken ortamlarda çekim yapmaya imkân tanır.

ATC9K HD Aksiyon Kamerası fiyatı: 859 TL

www.oregonscientific.com

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0