Android’li Samsung Galaxy NX Türkiye’de

Android’li Samsung Galaxy NX Türkiye’de

Samsung Electronics tarafından geliştirilen ve alanında birçok ilke imza atan Galaxy NX fotoğraf makinesi, Ocak ayında Türkiye’deki tüketiciler ile buluşuyor.

Samsung NX2000
Nikon 1 V2 geliyor
Leica’dan ekransız yeni model

Samsung Electronics tarafından geliştirilen ve alanında birçok ilke imza atan Galaxy NX fotoğraf makinesi, Ocak ayında Türkiye’deki tüketiciler ile buluşuyor. 3G Bağlantılı Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi (CSC) ile Galaxy NX, yüksek optik performansıyla, en güncel bağlantı özellikleri ve Android eko-sistem tabanlı uygulamaları tek cihazda bir araya getiriyor.

GALAXY NX 4 - Android’li Samsung Galaxy NX Türkiye’de
Galaxy NX ile her şeyi, her yerden, anında paylaşın

3G teknolojisine sahip olan Galaxy NX, fotoğrafçılara her an bağlantıda kalma olanağı veriyor. Galaxy NX, kullanıcıların yaşadıkları heyecan verici deneyimleri anında ve olağanüstü bir kaliteyle sevdikleriyle paylaşabilmelerine olanak tanıyor.

Görsel haberleşme çağını yakalayan Galaxy NX’te bulunan Fotoğraf Tavsiyesi (Photo Suggest) sayesinde kullanıcılar, dünyanın dört bir yanındaki fotoğrafçıların çektikleri görüntülerden oluşan devasa bir kütüphaneye ulaşım sağlayabiliyor ve bulundukları yerde en unutulmaz fotoğraf karesini çekme fırsatı yakalıyor.

Galaxy NX’de bulunan Fotoğraf Albümü (Story Album) sayesinde ise özel anlar tek bir dokunuşta bir dizi halinde görülebiliyor ve kullanıcılar unutulmayacak hatıraların tadını çıkarabiliyor; fotoğraflar yeniden çerçevelendirilip boyutlandırılabiliyor. Ayrıca diğer cihazlarda da görüntülenebilen ve paylaşılabilen dijital albümler de oluşturulabiliyor.

GALAXY NX 8 - Android’li Samsung Galaxy NX Türkiye’de

Telefonunuzu “akıllı” yapan işletim sistemi ile fotoğraf deneyiminizi zenginleştirin

Galaxy NX’te bulunan Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi sayesinde ise kullanıcılar, Android uygulama marketi ortamından yapacakları seçimler ile Galaxy NX'i kişisel tercihlere göre ayarlayabiliyor; göz alıcı fotoğraflar ya da videolar çekmekle kalmayıp montaj yapabiliyor; özel efektler ekleyebiliyor ya da aile ve arkadaşlar ile bağlantıda olabiliyor.

Galaxy NX, geniş özellik yelpazesi ile fotoğrafçılara, özgün bakışlarını çektikleri görüntüye yansıtabilme imkanı sunuyor. 31 farklı Akıllı Mod (Smart Mode) sayesinde kullanıcılar, bulundukları çevre için en uygun ayarları seçebiliyor ya da yeni ve sanatsal görüntüler yakalayabiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0