Broncolor yeni “Para Serisi”

Broncolor yeni “Para Serisi”

Broncolor Para ailesine iki yeni üye daha katıldı. Para 177 ve Para 222 isimlerini alan bu heybetli cihazlar, ilk bakışta büyük bir değişiklik sunmuyormuş gibi görünebilir. Biraz daha yakından bakınca farklılıklar ortaya çıkıyor: Yeni ortalanmış odaklama sistemi sayesinde merkeze yerleştirilen lamba, mükemmel derecede simetrik aydınlanma sağlıyor.

Fotoğraf bahane, esas amaç eğlence
Wacom Intuos4 XL
Mcdodo mobil aksesuarlarda sınırsız garanti ve sigorta sunuyor

Broncolor Para ailesine iki yeni üye daha katıldı. Para 177 ve Para 222 isimlerini alan bu heybetli cihazlar, ilk bakışta büyük bir değişiklik sunmuyormuş gibi görünebilir. Biraz daha yakından bakınca farklılıklar ortaya çıkıyor: Yeni ortalanmış odaklama sistemi sayesinde merkeze yerleştirilen lamba, mükemmel derecede simetrik aydınlanma sağlıyor. Odaklama ve odağı değiştirme, bu sayede en optimal biçimde yapılabiliyor. Lambanın merkezde hareket etmesi üç boyutlu ve etkileyici bir aydınlatma oluşturuyor. Işık iletiminde sunduğu seçenekler neredeyse sonsuz.Ayrıca, odaklama sistemine takılabilen farklı adaptörler sayesinde ringflash, Broncolor lambalarının birçoğu, Broncolor sürekli ışığı ve diğer markaların lambaları kullanılabiliyor.

PreviewHandler - Broncolor yeni “Para Serisi”

Yeni Para, yeni bir odaklama çubuğu ile birlikte geliyor. Bu yeni sisteme sahip ilk ürün olan Para 88, bu yılın başında pazara sunulduğunda büyük bir başarı kazanmıştı. Para 177 ve 222, yeni çevirmeli kollarıyla kolayca monte edilebiliyor. Birkaç çevirme hareketinin yettiği bu kurulum, yorulmadan, öfkelenmeden hiç olmadığı kadar basit ve kolay bir biçimde yapılabiliyor. Broncolor tarafından yapılan tüm bu geliştirmelerin amacı; fotoğrafçıların hayatını kolaylaştırmak ve daha iyi bir hale getirmek…

PreviewHandlerCAY18BIC - Broncolor yeni “Para Serisi”

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0