Mefoto A1350 Travel Tripod

Mefoto A1350 Travel Tripod

Tüm kompakt, aynasız ve DSLR fotoğraf makineleri için kullanıma uygun olan Mefoto A1350 Travel tripod, özellikle gezi ve yürüyüşler esnasında kolay taşınması ve sağlam yapısı ile tercih ediliyor.

Tripodlar
iPhone için uzaktan kumanda
Vazgeçilmez DSLR Aksesuarları

Dünyaca ünlü tripod markası Benro tarafından üretilen Mefoto Travel Tripod ailesi içerisinde yer alan renkli Mefoto A1350 tripodlar, Kamer İthalat tarafından Türkiye pazarına sunuluyor. 5 renk seçeneği, ters katlama özelliği, çift hareketli ballhead, özel taşıma çantası, 8 kilogram taşıma kapasitesi ve bir ayağının çıkarılıp kolay kurulum ile monopod olarak kullanılabilmesi renkli Mefoto A1350 tripodun en dikkat çeken özelliklerinden.

mefoto grs - Mefoto A1350 Travel Tripod

Tüm kompakt, aynasız ve DSLR fotoğraf makineleri için kullanıma uygun olan Mefoto A1350 Travel tripod, özellikle gezi ve yürüyüşler esnasında kolay taşınması ve sağlam yapısı ile tercih ediliyor.

Bugüne kadar tripod ve monopodları iki ayrı ürün olarak gördük. Ancak bu yenilikçi tripod ile bu iki ürünün bir arada sunulabileceği ispatlanmış oldu. Mefoto A1350 renkli magnezyum alüminyum tripodların bir ayağı vidalı olduğu yerden çıkarılıp, orta sütun ile birleştirilerek saniyeler içerisinde bir monopoda dönüştürülebiliyor. Böylece kullanmak istediğiniz yere göre tek bir ürün ile avantaj sağlamış oluyorsunuz.

img01 - Mefoto A1350 Travel Tripod

Ters katlama: Mefoto A1350 modeli ters katlama özelliği sayesinde daha kompakt bir yapıya sahip. Ayrıca 3 ayak bağımsız hareket edebildiği için de engebeli zeminlerde rahatça kullanılabiliyor.

img02 - Mefoto A1350 Travel Tripod

Sütun kanca: Merkez sütunun altında yer alan yaylı kanca, tripodunuzun daha dengeli ve sağlam durması için ağırlık asılmasına uygundur. İstenirse objektif ya da fotoğraf çantası da asılabilir.

Başlık ve pan kilidi: Son derece hassas Q serisi (ballhead) top kafa size kolay ve hızlı ayar yapmanızı sağlar. Top kafa hassasiyetini istediğiniz gibi değiştirebilir, kilit düğmesi ile pan kısmını ayarlayabilirsiniz.

img03 - Mefoto A1350 Travel Tripod

Merkez terazi: Tripod kafasının üzerinde yer alan mini su terazisi ile merkezi dengeyi kolayca sağlayabilirsiniz.

Monopod kullanımı: Üç ayaktan biri hızlıca vidalı olduğu yerden çıkarılıp merkez sütun ile birleştirilerek sağlam bir monopod haline gelebiliyor.

img04 - Mefoto A1350 Travel Tripod

Anti-Rotasyon bacak sistemi: Yenilikçi anti-rotasyon bacak sistemi ile ayakları daha hızlı açıp kapatabilirsiniz. Kauçuk kilitleme kulpları daha dayanıklıdır.

Taşıma çantası: Korumalı, omuz askısı ayarlanabilir ve iç bölmeli taşıma çantası tripodunuzu daha kolay taşımanızı sağlar.

img05 - Mefoto A1350 Travel Tripod

Mefoto A1350 Teknik Özellikler:

Maksimum yükseklik (24deg bacak açısı): 1564mm

Katlanmış uzunluk: 391mm

Maksimum monopod yüksekliği: 1625mm

Bacak bölüm sayısı: 5

Tilt aralığı: -45/+90

Taşıma kapasitesi: 7.98 kg

Ağırlık: 1.63kg

Detaylı bilgi için tıklayın!

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
  • KAMİL 8 sene

    NERDEN BULCAZ İSTANBULDA KNKLAR HADİ Bİ CVP VERN BE XD