Brother’dan tasarruflu çok fonksiyonlu yazıcılar

Brother Türkiye, yeni inkjet çok fonksiyonlu yazıcılarını satışa sundu. Yeni seri yazıcılar özellikle düşük kartuş fiyatları ile özellikle adetli çıkış alan kullanıcılara, yüksek bütçe tasarrufu ile göz kırpıyor.

Epson’dan Fotoğraf Baskısında 60 Yıla Varan Kalıcılık
Epson SureLab D3000
Epson SureColor T2100

Brother Türkiye, yeni inkjet çok fonksiyonlu yazıcılarını satışa sundu. Yeni seri yazıcılar özellikle düşük kartuş fiyatları ile özellikle adetli çıkış alan kullanıcılara, yüksek bütçe tasarrufu ile göz kırpıyor.

brothercokfonk

Brother 3-in-1 inkjet Çok Fonksiyonlu DCP-J105 InkBenefit ve 4-in-1 inkjet Çok Fonksiyonlu MFC-J200 InkBenefit, Brother’ın orijinal Laminasyon Teknolojisini kullanıyor, bu sayede kesintisiz, yüksek adette ve yüksek hızda çıkış alınabiliyor. Ayrıca Laminasyon Teknolojisi ile yazıcı kafasında kullanılan paslanmaz çelik bileşenler yazıcı kafasını aşınma ve yıpranmalara karşı koruyarak daha uzun çalışma ömrünü garantiliyor.

Yeni seride kullanılan Piezo Teknolojisi daha güvenli ve düşük ısı da çalışma performanslı ile yazıcı kafasının yıpranmasını engelliyor, bu da tamir ve parça değişim masraflarını minimize ederek kullanıcıya önemli bir tasarruf daha sağlıyor. 

Buna ek olarak, yeni inkjet çok fonksiyonlu serisi, uygun fiyatlı 2400 sayfalık siyah kartuşu ve 1300 sayfalık renkli kartuşu ile daha de kullanıcıların daha uzun aralıklarla kartuş değişimi yapmalarını sağlayarak bütçelerine katkıda bulunuyor ve verimi arttırıyor. Birbirinden bağımsız kartuş sistemine sahip yazıcıların kartuşları sadece ihtiyaç duyulan kartuş değiştirilerek, gereksiz israf önlenmiş olur. Brother’ın kolaysa erişilebilen önden yüklemeli tasarımı, mürekkep kartuş değişimini kolaylaştırıyor.

Yeni seri yazıcılar üretkenliği arttıran bir dizi fonksiyonla beraber geliyor. MFC-J200, tarama kopyalama ve faks özelliğinin yanı sıra Otomatik Doküman Besleme özelliklerine sahiptir. Ayrıca MFC-J200 InkBenefit ve DCP-J105 modellerinin her ikisinde de Kablosuz LAN ve Mobil Yazdırma fonksiyonları bulunmaktadır.

MFC-J200 InkBenefit Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 493 TL + KDV

DCP-J105 InkBenefit Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 410 TL + KDV

YORUMLAR

WORDPRESS: 0