Canon EOS 700D

Canon EOS 700D

Canon bir süre önce giriş seviyesi DSLR ürünlerine EOS 700D’yi eklediğini duyurmuştu. Yepyeni bir standart zoom objektif ile tamamlanan bu yeni modelde dokunmatik ekrana tek bir dokunuşla elde edilen 18 milyon piksel çözünürlük değeri bulunuyor.

Canon 70 milyon EOS fotoğraf makinesi üretti
Pentax K-S2
Canon’dan 3 yeni model

Canon bir süre önce giriş seviyesi DSLR ürünlerine EOS 700D’yi eklediğini duyurmuştu. Yepyeni bir standart zoom objektif ile tamamlanan bu yeni modelde dokunmatik ekrana tek bir dokunuşla elde edilen 18 milyon piksel çözünürlük değeri bulunuyor.

EOS 700D - Canon EOS 700D

EOS 700D Canon’un şimdiye kadar ürettiği en geliştirilmiş tüketici EOS modeli. 5 kare/sn çekim becerisi, 9 noktalı tümü çapraz tipte kapsamlı bir AF sistemi ve Değişken Açılı Clear View II LCD dokunmatik ekranla donatılan bu model, fotoğrafçılık becerilerini çok daha ileri bir düzeye taşımak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçim. Yeni EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, yeni EOS 700D için ideal bir standart zoom objektif.

18MP APS-C CMOS Sensör 

EOS 700D, olağanüstü çözünürlük seviyeleri sunan ve renk ve ayrıntı bakımından her zaman tutarlı görüntüler üretilmesini sağlıyor. Model Canon'un tasarlayıp ürettiği 18 MP APS-C Hibrit CMOS sensör ile DIGIC 5 görüntü işlemcisi tarafından destekleniyor. 5 kare/sn çekim imkanı sunan EOS 700D hızlı aksiyon çekimlerinden manzara veya aile üyelerinin ve arkadaşların güzel portre çekimlerine kadar, birbirinden çok farklı konu çekimlerinde ideal. Doğal 100-12.800 ISO hızı aralığına ek olarak EOS 700D, göz yanıltan az ışıklı ortamlarda çekim yaparken bile sahnedeki ayrıntıları çok büyük oranda yakalayabilecek kapasitede.

eos700d gorsel - Canon EOS 700D

Hızlı AF

EOS 700D’nin geliştirilmiş AF Sistemi, çerçevenin farklı yerlerine dağılmış 9 adet yüksek performanslı, çapraz tipte noktadan oluşuyor. Bunlar çok daha yüksek odaklanma hızı ve doğruluğu sunarak fotoğrafçıların istedikleri konuları sürekli hareket halinde olsalar bile her zaman odakta tutabilmelerini garanti altına alıyor. Odak noktalarını manuel olarak seçme ve ayarlama veya yalnızca tam otomatik modları kullanma imkanı sunan EOS 700D, gelecek vaat eden fotoğrafçıların kendilerine güven kazandıkça farklı tipte görüntü kompozisyonları keşfetmeleri için kolay bir yol sunuyor.

3” Dokunmatik Hareketli LCD

EOS 700D modelinde, fotoğraf makinesinin çeşitli çekim modlarına kolay ve hızlı erişim sağlayan, yeni ve basitleştirilmiş bir 360 derece döner mod kadranı da var. Ayrıca 7,7cm (3.0”) Değişken Açılı Clear View LCD II Dokunmatik Ekran, kullanıcıların ayarları değiştirmesini kolaylaştırdığı gibi çok farklı açılardan çekim yapmalarını ve çekimlerini incelemelerini sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0