120 Farklı Gövde Renkli Pentax K-50

Pentax K-50 DSLR fotoğraf makinesi hava koşullarına ve toza dayanıklı gövdesi ile yüksek kaliteli fotoğraflar çekerken kolay ve kullanıcı dostu kullanım sağlayan120 farklı renk kombinasyonu ile dikkat çekiyor.

İnceleme: Nikon D850
Canon iki yeni DSLR duyurdu
Canon EOS 7D Mark II – Ön İnceleme

Pentax K-50 DSLR fotoğraf makinesi hava koşullarına ve toza dayanıklı gövdesi ile yüksek kaliteli fotoğraflar çekerken kolay ve kullanıcı dostu kullanım sağlayan 120 farklı renk kombinasyonu ile dikkat çekiyor. Son derece popüler hale gelen renk siparişi hizmeti Pentax fotoğraf makinesi kullanıcılarının kendi tarzlarını yansıtmalarının benzersiz ve şık yolu. K-50 ayrıca üst sınıf modellerde bulunan pek çok gelişmiş çekim özelliği ile sıra dışı işletim ve manevra kabiliyeti de sunuyor.

K-50_120color

Pentax K-50, saniyede yaklaşık altı kare yüksek hızda sürekli çekim, ISO 51200’de yüksek hassasiyette çekim ve hareketli objeleri izleyebilen yüksek hassasiyetli AF gibi pek çok temel özelliklerle donatılmış durumda. Ayrıca K-50 zorlu açık hava koşullarında bile sağlam bir performans sağlayan toza dayanıklı gövde yapısına sahip. Bunun da ötesinde, K-50’nin Full HD video kayıt ve dijital filtreler gibi yaratıcı araçları farklı çekim gereksinimlerine uygun olarak geliştirilmiş ileri çekim özelliklerinden bazıları. K-50 standart lityum-iyon pillere ilave olarak her yerde kolayca bulunabilen AA boy pillerle de çalışabiliyor. K-50 fotoğraf makinesi gövdesi ile eş zamanlı olarak satışa sunulan iki farklı hava koşullarına dayanıklı lens kiti smc Pentax-DA L 18-55mm F3.5-5.6AL WR ve smc Pentax-DA L 50-200 F4-5.6ED WR K-50 görüntüleme sisteminin güvenilirliğini artırıyor. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0