Canon, IAAF Dünya Şampiyonası’nda

Canon, Ağustos ayında gerçekleştirilecek IAAF Dünya Şampiyonası’nın Moskova 2013 ayağına, etkinliğin Resmi Ortağı olarak bir dizi etkinlikle destek verecek.

Kendini imha eden drone’lar geliştirildi
3 Legged Thing fotoğraf yarışması sonuçlandı
Tamron Görüntü Ustaları

Canon, Ağustos ayında gerçekleştirilecek IAAF Dünya Şampiyonası’nın Moskova 2013 ayağına, etkinliğin Resmi Ortağı olarak bir dizi etkinlikle destek verecek.

moscow - Canon, IAAF Dünya Şampiyonası’nda

Canon, ürünlerini ve teknolojilerini kullanıma açarak sporun geliştirilmesine katkı sunmaya devam ediyor. Canon, Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF) Dünya Atletizm Serisi'nin Resmi Ortağı. 2013 ila 2016 yılları arasında gerçekleşecek toplam 15 IAAF Dünya Atletizm Serisi etkinliğinde sponsorluk desteği veren Canon, 10 Ağustos'ta başlayacak olan IAAF Dünya Şampiyonası Moskova 2013’e de destek veriyor.

IAFF Moskova 2013’te 200 ülkeden 2500'den fazla atlet bir araya gelecek ve yarışlar o günlerde dünya spor gündeminde ilk sıralarda yer alacak. Canon, Moskova’da bir dizi etkinlikle ürünlerini, yenilikçi teknolojilerini ve hizmet gücünü şampiyonanın hizmetine sunacak.

IAAF Resmi Ortağı olarak Canon'un fotoğraf makinesi, lens ve video kamera gibi  girdi (input) cihazları ve fotokopi makinesi, çok işlevli cihaz, yazıcı, tarayıcı, faks makinesi ve projektörler gibi  çıktı (output) cihazları IAAF Dünya Atletizm Serisi'nin resmi ürünleri kabul ediliyor.

Etkinlik Alanında Canon Profesyonel Hizmet Merkezi Kurulacak

Canon, dünya çapında daha önce sayısız spor müsabakasını sahne arkasında desteklemiş ve teknik destek, danışmanlık ve onarım hizmetlerinin yanı sıra en son Canon EOS sistemi fotoğraf makineleri ve lens ekipmanlarıyla bu etkinlikleri belgeleyen basın mensuplarına yardımcı olmuştu. IAAF Dünya Şampiyonası Moskova 2013 etkinliklerinde medya desteğini daha da güçlendirmek için kurulan alandaki Canon Profesyonel Hizmet merkezi, dünyanın dört bir yanından çeşitli ülke ve bölgelerden etkinliğe katılan gazetecilere ve spor muhabirlerine yardımcı olacak. Ayrıca, etkinliği belgeleyen yetkili fotoğrafçıların hepsi Canon logosu taşıyan yelekler giyecek.

Canon x IAAF Dünya Şampiyonası Moskova 2013 web sitesi: www.canon.com/moscow2013

IAAF resmi web sitesi: http://www.iaaf.org

Yerel Organizasyon Komitesi resmi web sitesi: http://www.mos2013.ru/en/

YORUMLAR

WORDPRESS: 0