Cyber-shot ailesine 3 yeni model

Cyber-shot ailesine 3 yeni model

Sony, Cyber-shot dijital fotoğraf makinesi ailesine üç yeni model ekledi. Cyber-shot HX300, DSLR tarzı kullanım ve manuel kontroller, gelişmiş görüntü sabitleme ve hızlı otomatik netleme ile güçlü 50x optik zooma sahip. İnce ve şık Cyber-shot WX300, 20x optik zoom, gelişmiş görüntü sabitleme, Cyber-shot TX30 ise 10 metreye kadar su geçirmeyen, donmaya ve darbelere karşı dayanıklı bir model.

Canon’dan dört yeni kompakt
Canon PowerShot G12
Çift deklanşörlü kompakt

Sony, Cyber-shot kompakt dijital fotoğraf makinesi ailesine üç yeni model ekledi. Cyber-shot HX300, DSLR tarzı kullanım ve manuel kontroller, gelişmiş görüntü sabitleme ve hızlı otomatik netleme ile güçlü 50x optik zooma sahip. İnce ve şık Cyber-shot WX300, 20x optik zoom, gelişmiş görüntü sabitleme ve hızlı otomatik odaklama ile öne çıkıyor. 10 metreye kadar su geçirmeyen, donmaya ve darbelere karşı dayanıklı Cyber-shot TX30 ise en ince dijital fotoğraf makinelerinden biri.

HX300 Front - Cyber-shot ailesine 3 yeni model

50x optik zoom aralığı ile Cyber-shot HX300

DSLR tarzı görünüm ve kullanımı ile dikkat çeken bu son derece güçlü Cyber-shot HX300, beraberinizde ek lens taşıma derdi olmaksızın hafif yükle seyahat etmenize de imkan veriyor. Bir kompakt fotoğraf makinesi için en yüksek düzeyde olan 50x optik zoom aralığı ile Carl Zeiss Vario-Sonnar T* lens tatiller ve safari seyahatlerinden, spor ve açık hava konserlerine kadar çok geniş bir aralıktaki çekim fırsatlarını kapsıyor. Lens yüzeyindeki T* kaplama yansımaları ve parlamayı keserken Super ED ve ED cam elemanları ise tatminkar ölçüde keskin, yüksek kontrastlı görüntüler için kromatik sapmayı asgari düzeye çekiyor.

WX300 Black Front - Cyber-shot ailesine 3 yeni model

Küçük ve hafif: Cyber-shot WX300

Oldukça ince ve şık Cyber-shot WX300, sahip olduğu güçlü 20x optik zoom ile küçük ve hafif bir model. Cebinize sığması ile seyahatlerinizde asla yanınızdan ayrılmayacak bir yol arkadaşı olan WX300’de, geniş açılı manzaralar, portreler ve dramatik yakın çekimlerin altından zahmetsizce kalkan bir yüksek kaliteli Sony G Lens bulunuyor. Fotoğraf makinesini ister ileri uzatmış ister yürürken ister zoomlamış olun, Optik SteadyShot net, bulanık olmayan fotoğraflar için elinizdeki titremenin etkisini azaltıyor. Küçük boyutlarına rağmen, WX300 tam şarjlı bir pil ile 500’e kadar fotoğraf çekmeye yetecek miktarda enerjiyi de içinde barındırıyor. Bu da, sürekli dışarıda olduğunuz yoğun günlerinizde sizin için fazlasıyla yeterli oluyor.

Yüzerken, kayarken ya da sadece eğlenirken Cyber-shot TX30

Yüzme, şnorkelle yüzme, kayak veya sadece eğlence için harika bir alternatif olan 5x optik zoomlu Cyber-shot TX30, 10 metreye kadar derinlikte su geçirmez olan dünyanın en ince dijital kompakt fotoğraf makinelerinden olma özelliğini de taşıyor. Bu şık, tarz sahibi fotoğraf makinesi aynı zamanda toz, darbe ve düşük sıcaklıkların da altından kalkarak neredeyse her durumda aksiyonu harika, detaylarla dolu fotoğraflar ve pürüzsüz Full HD videolar ile yakalamanıza yardımcı oluyor.

Cyber-shot’ta ilk defa bulunan Ekstra Büyütme modu (Magnifying Glass Plus) sayesinde renkli balık, bitki ve böcekler veya restoran menüsündeki küçük yazıları zoomlayarak 15 kata kadar büyütülen yüksek boyutlu görüntüleri elde edilebiliyor. Fotoğraf makinesinin güçlü LED’i gerçekten net, detaylı yakın çekimler için loş sahneleri aydınlatıyor.

Sony’den yeni Cyber-shot HX300 modeli 10 Nisan tarihinden, TX30 modeli Nisan sonu ve WX300 modeli ise Mayıs’ın ikinci haftasından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0