Sony’den su geçirmez video kamera

Sony’nin yeni video kamera modeli Handycam GW55VE, beş metreye kadar suya, toza ve 1,5 metreye kadar yüksekten düşmelere karşı dayanıklı. Exmor R CMOS sensör, düşük ışık koşullarında bile Full HD 50p videolar kaydediyor.

Ayna ayna söyle bana nedir bu SLT?
Sony’den yeni taşınabilir güç çözümleri
Eğlence ve fotoğraflarınız yan yana…

Sony’nin yeni video kamera modeli Handycam GW55VE, beş metreye kadar suya, toza ve 1,5 metreye kadar yüksekten düşmelere karşı dayanıklı. Exmor R CMOS sensör, düşük ışık koşullarında bile Full HD 50p videolar kaydediyor. 17x genişletilmiş zoom ve 29,8 mm geniş açılı G objektife sahip Sony Handycam GW55VE, hareket halindeyken veya zoomlarken daha net çekimler gerçekleştirmek için Aktif Modlu Optik SteadyShot ile donatıldı. 20,4 milyon piksele kadar son derece detaylı fotoğraflar sunarken, her seferinde kaliteli sonuçlar için ayarları yapan Akıllı Otomatik Ayarlama ve 7,5 cm Xtra Fine LCD dokunmatik panele de sahip.

sony GW55 front1 black - Sony’den su geçirmez video kamera

Sony, havuz başında size eşlik edecek mükemmel ortağınızı sunuyor. Plaj ziyaretleri, denizde şnorkelle çıkılan keşifler ve aileyle birlikte evin dışında geçirilecek eğlenceli saatlerde yanınızdan ayıramayacağınız Sony Handycam GW55VE video kamera, beş metreye kadar derinliklerde su geçirmiyor. Toza ve 1,5 metreye kadar yüksekten düşmelere karşı da dayanıklı olduğundan, ani sağanaklara yakalanmak veya havuz başında ya da plajda kazara elinizden düşürmekten korkmanıza gerek yok.

Suya dayanıklı, gelişmiş teknolojisi ile çok ayrıcalıklı

Günlük maceralarınız için üretilen, suya dayanıklı Sony Handycam GW55VE, beraberinde her koşul altında net, titreşimsiz, Full HD fotoğraf ve videolar çeken gelişmiş teknoloji ile birlikte geliyor. GW55VE, tam da Handycam’den beklenecek düzeyde bir görüntü kalitesi sunuyor.

Görüntüleri tüm ayrıntıları ve netliği ile çekin

Exmor R CMOS Sensör’ü, Sony’nin geniş açılı sahnelerden dramatik yakın çekimlere kadar her şeyi yakalama becerisine sahip olan yüksek kaliteli G Objektif tamamlıyor. Genişletilmiş Zum, 10x optik zoom mesafesini, güçlü 17x maksimum zooma kadar çıkarıyor. Piksel Süper Çözünürlük işlemesi sayesinde ise net, son derece yüksek detaylara sahip yüksek zumlu çekimleri mümkün kılıyor. Görüntüyü zumlarken veya yürürken bile sarsılmasız sonuçlar için el titremesinin etkilerini telafi eden Aktif Modlu Optik SteadyShot sayesinde video çekimleri daha da net gözüküyor.

Yol arkadaşınıza güvenin

Yolculuklarda yanınıza alabileceğiniz ideal bir yol arkadaşı olan su geçirmez Handycam, aynı zamanda tüm video ve fotoğrafların nerede çekildiğini kaydeden yerleşik bir GPS’e de sahip. Mevcut konumunuz ekran üzerinde görülebiliyor veya eve döndüğünüzde GPS’e kaydedilen tüm hatıralarınız dizüstü bilgisayarınızda heyecan verici çevrimiçi haritalar üzerinde görüntülenebiliyor.

Sony’den yeni Handycam GW55VE su geçirmez video kamera, Mayıs 2012 ortasından itibaren Avrupa’da çapındaki mağaza raflarındaki yerini alıyor.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0