Photoshop CS 5.5 kitabı çıktı

Kitap; Photoshop programının son sürümü olan PhotoShop CS 5.5'e göre, programı öğrenmeyi düşünen veya kendisini bu konuda geliştirmek isteyen fotoğrafçı, grafik tasarımcı, web tasarımcısı, mimar, mühendis gibi dijital görüntülerle uğraşan herkese hitap edecek şekilde hazırlanmış.

199 dolara Adobe CS6
Ücretsiz Photoshop Lightroom 4 Beta sürümü
Adobe Photoshop Lightroom 4 kullanıma hazır

Uzun yıllar masaüstü yayıncılık konusunda dersler veren ve aynı zamanda da grafik tasarım çalışmalarına devam eden Photoshop CS 5.5 kitabının yazarı Fehmi Soner Mazlum, ders esnasında karşılaştığı tecrübeleri ve tasarım deneyimlerini bu kitapta birleştirmiş. Doyurucu içeriğinin yanı sıra, kitabın tüm sayfalarının kuşe kağıda renkli baskılı olması, kitabı okumayı ve uygulamaları yapmayı daha kolay ve zevkli hale getiriyor.

PH55

Kitap; Photoshop programının son sürümü olan PhotoShop CS 5.5'e göre, programı öğrenmeyi düşünen veya kendisini bu konuda geliştirmek isteyen fotoğrafçı, grafik tasarımcı, web tasarımcısı, mimar, mühendis gibi dijital görüntülerle uğraşan herkese hitap edecek şekilde hazırlanmış. Kitapta; Photoshop'un araçları, menüleri ve paletleri tek tek listeleyip açıklamanın yerine, çok sayıda örnek uygulama yapılarak programın daha da kolay öğrenilmesi amaçlanmış.

http://www.seckin.com.tr/kitap/n/149412625/title/photoshop-cs-55-fehmi-soner-mazlum.html

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0